جشنواره اسنوبمبینگ در اتریش

28 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

جشنواره موسیقی اسنوبمبینگ در کشور اتریش از تاریخ 20 الی 25 فروردین در شهر مایرهوفن برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره اسنوبمبینگ

جشنواره موسیقی اسنوبمبینگ اتریش | Snowbombing از ۲۰ الی ۲۵ فروردین در شهر مایرهوفن کشور اتریش برگزار می گردد.این جشنواره سرشار از هوای تازه، آسمان آبی، پیست های حرفه ای اسکی و ضیافت های پر جنب و جوش به شمار می آید.

جشنواره اسنوبمبینگ , وقت سفر

زمانی که بازدیدکنندگان جشنواره در حالیکه با کوله پشتی های خود در چشم انداز پوشیده از برف، جنگل های معطر کاج، هوای پاک و قله های زرق و برق دار آلپ به شهر میرهفن اتریش سرازیر می شوند، دانه های پودر شده سفید برف می درخشند.  

هنرمندان زیادی در این جشنواره گرد هم می آیند تا برنامه گلچین شده ای را که مدام در حال تغییر و ارتقا است به نمایش بگذارند. اسنوبمبینگ در حقیقت صحنه بزرگترین اجراها بر روی برف بوده که سال آینده 20 ساله خواهد شد. کنسرت‌های موسیقی فضای باز و انجام تفریحات زمستانه از مهم‌ترین فعالیت‌ها در جشنواره اسنوبمبینگ محسوب می‌شود.

جشنواره اسنوبمبینگ , وقت سفر

مکان های برگزاری جشنواره موسیقی اسنوبمبینگ اتریش

ضیافت های جشنواره موسیقی اسنوبمبینگ اتریش در مکان های غیر منتظره ای اتفاق می افتد: از ضیافت های کلبه های اسکیموها روی ارتفاعات گرفته تا ضیافت های رقص در هوای آزاد جنگل و کارگاه های چوب بری بیرون از شهر.

کلبه های اسکیموهای قطب شمال این امکان را برای بازدیدکنندگان فراهم می نماید تا بر فراز کوه ها در میان ستاره ها برقصند. در استراحتگاه های خز که در نزدیکی آتش قرار دارند یا در کافه های یخی از استرس رها شوید.

جشنواره اسنوبمبینگ , وقت سفر

در مرکز زیرزمینی تنیس ، کلوپ Racket Club میزبانی میهمانان سرشناس جشنواره را برعهده دارند. این کلوپ با ظرفیت 2500 نفری نمیتواند پاسخگوی جمعیت باشد.

ضیافت جنگلی فضایی با مناظر گلچین جنگل در میان کوهستان را برای بازدیدکنندگان فراهم می نماید. پناهگاه بازدیدکنندگان جشنواره با عنوان Waldfestplatz با کاج های بلندی احاطه شده که مانند سپری از آن در برابر باد سرد محافظت می کنند. این ضیافت جنگلی میزبانی گروه موسیقی رقص الکترونیک دِ پرادیجی، گروه موسیقی راک کاسابیان، گروه موسیقی هاوس دیسکلوژر، اگزمپل و غیره را به عهده دارد.

جشنواره اسنوبمبینگ وقت سفر

رستوران Podcast Pyramid یک رستوران فوق العاده و با کیفیت و مکان برگزاری ضیافت ها با چشم اندازهای با شکوه و زیبا به شمار می آید که در ارتفاع ٢٠٠٠ پایی قرار دارد. این رستوران به طور طبیعی به شکل هرم ساخته شده و غذاهای لذیذی را که سرو می کند از مواد غذایی محلی مزارع صاحبان آن در دره های کوهستان آلپ تامین می شود.

کافه ها و کلبه ها به مکان های برگزاری کوچکتر این جشنواره تبدیل شده اند که این امر آنها را به مکان های راحتی برای لذت بردن از این جشنواره در فضاهایی صمیمانه تبدیل کرده است. کافه Mo’s Bar، کافه اسپرتز و آیس بار برخی از این مکان ها در روستای کوهستانی آلپ به شمار می آیند که می توانید از سرما به آنجا پناه ببرید، با ساندویچ ها و کوکتل های خوشمزه انرژی بگیرید و از سرگرمی ها و تفریحات آنها استفاده کنید.

جشنواره اسنوبمبینگ , وقت سفر


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0