جشنواره صلاله در عمان

20 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

جشنواره صلاله در عمان یکی از جشنواره هایی است که در پاییز در عمان برگزار می شود. این شهر در حوزه گردشگری و بازاریابی بسیار موفق بوده با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره صلاله

جشنواره صلاله | مهرجان خریف صلالة ، جشنواره ای پاییزی است که هر ساله از ۲۱ ژوئن آغاز می‌شود و معمولاً تا اواخر ماه اوت ادامه می یابد. شهر صلاله در حوزه بازاریابی و گردشگری و معرفی خود به عنوان مهم‌ترین جاذبه گردشگری کشورهای شبه جزیره عربستان موفق بوده‌است.

جشنواره صلاله , وقت سفر

این شهر زیبا در استان ظفار که یکی از زیباترین استان‌های سلطنت عمان است واقع شده که سالیانه جشنواره صلاله که به جشنواره پائیزی صلاله (مهرجان خریف صلاله) معروف است، در این شهر ساحلی برگزار می‌شود، شهر صلاله پایتخت استان ظفار مرکز فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و گردشگری عمان به‌شمار می‌آید. 

سواحل زیبا، جنگلهای خاص و سرسبز منطقه ای، هوای خوب و جشنواره صلاله، فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان صنایع دستی ایرانی، رستورانها و مشاغل مرتبط با صنایع غذایی و گردشگری ایرانیست، تا بتوانند با حضور در این جشنواره به ارایه کالا و خدمات در این بازه بپردازند.

جشنواره صلاله , وقت سفر

زمان و مکان برگزاری جشنواره صلاله

زمان برگزاری جشنواره صلاله از ۲۱ ژوئن آغاز می‌شود و معمولاً تا اواخر ماه اوت ادامه می یابد و گاهی این جشنواره تا دسامبر ادامه دار می شود. مکان برگزاری این جشنواره در شهر صلاله در استان ظفار است، صلاله حدود ۱۰۰۰ کیلومتر با شهر مسقط فاصله دارد و همه روزه پروازهای منظمی بین این دو شهر انجام میشود، برای شرکت در این جشنواره با تور عمان با وقت سفر همراه شوید.

جشنواره صلاله , وقت سفر


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0