جشنواره هتل های شنی در هلند

04 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

جشنواره هتلهای شنی در کشور هلند یکی از جشنواره های جذاب است که در 2 شهر اُس و اسنیک از شن و ماسه ساخته می شود که واقعا دیدنی است. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره هتل شنی در هلند

جشنواره هتل شنی در هلند | Sandy Hotel Festival in the Netherlands هر سال در کشور هلند جشنواره ای برگزار می شود که هنرمندان و شرکت های معماری و عمرانی بزرگی در کنار هم جمع می شوند و شروع به ساخت مجسمه ها و سازه های بزرگی از جنس شن و ماسه می کنند. این جشنواره در دو شهر اسنیک و اُس برگزار می شود که برای اولین بار شرکتی دست به ساخت هتلی شنی زد که قابل سکونت باشد و به آن به چشم هتل نگاه کرد درست مثل آن چیزی که با عنوان هتل های یخی در سوئد و فنلاند ساخته می شود , این هتل ها نیز از آن ها الهام گرفته اند.

جشنواره هتل های شنی , وقت سفر

این هتل ها کاملا مبله هستند و انواع اقسام مجسمه های شنی داخل و بیرون آن ها به چشم میخورد.در نگاه کلی از تمامی فرهنگ های جهان موضوعی در قالب هنر در معماری داخلی این هتل به کار گرفته شده است. از دیگر ویژگی های داخل این هتل می توان به مدرن بودن در کمال ساخت سنتی اشاره کرد. 

مسافران در هر کجای این هتل به وای فای دسترسی دارند و سیستم نور رسانی هتل کاملا هوشمند است. به دلیل جنس هتل که از شن است برای سرویس های بهداشتی ، تکنولوژی خاصی برای آبرسانی به داخل اتاق ها استفاده شده است . منظره هتل ها از بیرون واقعا شگفت انگیز است که البته با محیط بیرون کاملا متفاوت هست.

جشنواره هتل های شنی , وقت سفر

در اولین نگاه با قلعه هایی بزرگ مواجه می شوید که با ظرافت خاص و هنرمندانه ای ساخته شده اند . در بیرون این هتل های جالب می توانید تصاویری از مجسمه های اژدهای چینی , دیوار چین و ... را ببینید که برای زیبایی بیشتر محیط ساخته شده اند .در ساخت قسمت بیرونی هتل هم از شن و ماسه ی ساحلی استفاده شده است و بوسیله ی یک سری مواد خاص که از سطح شن ها در برابر سایش توسط باد جلوگیری می کند ترکیب شده است.

جشنواره هتل های شنی , وقت سفر

زمان و مکان برگزاری جشنواره

برای بازدید از این جشنواره و مخصوصا از این هتل ها و شاید اقامت در یکی از این هتل ها تاریخ های 28 سپتامبر در شهر اسنیک و در تاریخ 4 اکتبر در شهر OSS باشید . ولی مشاهده ی این هتل ها تا 4 اکتبر برای عموم آزاد می باشد. هر سال با برگزاری این جشنواره استفاده از این هتل ها آغاز می شود و در مدت کمی تمام اتاق ها رزرو می شود. قیمت هر اتاق تقریبا بین 100 تا 170 دلار برای هر شب اقامت برای هر نفر می باشد.

جشنواره هتل های شنی , وقت سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0