جشنواره قهوه در آمستردام

13 دی ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

جشنواره قهوه | Coffee festival در شهر آمستردام و درکشور هلند برگزار می شود. این جشنواره برای معرفی صنعتگران در حوزه قهوه برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره قهوه در آمستردام

جشنواره قهوه | Coffee festival در شهر آمستردام و درکشور هلند برگزار می شود. جشنواره قهوه آمستردام در تلاش است تا مجموعه متخصصین صنعت قهوه، بنگاه ها، برندهای معتبر، علاقه مندان و فعالین فرهنگ قهوه را دورهم جمع کند.

جشنواره قهوه آمستردام , وقت سفر

برنامه های این جشنواره شامل بازدید از غرفه های بهترین برندهای فعال در حوزه قهوه و آشنایی با محصولات جدید برندها، برگزاری رقابت های SCAE-NL، تست قهوه های اسپشیالیتی طعم وعطر های جدید، آشنایی با طعم های جذاب و جدید، نوشیدنی های نوآورانه با ترکیبات متفاوت، رسپی های جدید. 

بیش از ١٠٠ شرکت تولید و فرآوری قهوه و به طور میانگین ٤٠٠٠ نفر از متخصصین صنعت قهوه، کافه دارها، مجموعه های زنجیره ای صاحب نام، این صنعت همچنین حضور ٨٠٠٠ بازدیدکننده ، سازندگان تجهیزات و دستگاه ها، فروشندگان و برندهای مطرح در سطح بین المللی در جشنواره قهوه آمستردام حضور دارند و برای سرگرم کردن شرکت کنندگان در جشنواره گروه های هنری برنامه های سرگرم کننده میزبانی می کنند.

جشنواره قهوه آمستردام , وقت سفر

زمان و مکان برگزاری جشنواره قهوه

زمان برگزاری جشنواره قهوه 10 الی 12 اسفند ماه است و مکان برگزاری این جشنواره محبوب در بنای تاریخی وست ارگاس فابریک شهر آمستردام برگزار می شود.

جشنواره قهوه آمستردام , وقت سفر


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0