جشنواره نیلوفر آبی در گوانجو

11 دی ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

طبیعت زیبا و بکر شهر گوانجو در کشور چین باعث پدید آمدن جشنواره ای در تپه نیلوفر آبی شده است که هرساله گردشگران زیادی را به این شهر می کشاند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره نیلوفر آبی گوانجو

جشنواره نیلوفر آبی | Lotfoot Festival in Guangzhou همه ساله حدود 300 هزار نفر گردشگر را به پارک گوانجو معروف به تپه نیلوفر آبی می کشاند.

جشنواره نیلوفر آبی , وقت سفر

این جشنواره از ماه ژوئن تا ماه آگوست زمانی که نیلوفر های آبی شکوفه های زیادی در پارک نمایان شده است برگزار می شود.  

در جشنواره نیلوفر آبی 280 نوع مختلف از این گل زیبا در حدود 15 هزار گل به نمایش گذاشته می شود. گوانجو شهری با داشتن تعداد فراوانی حوضچه و دریاچه، مکانی ایده آل برای تور گوانجو می باشد.

جشنواره نیلوفر آبی , وقت سفر

زمان و مکان برگزاری جشنواره

زمان برگزاری جشنواره نیلوفر آبی در ماه ژوئن و آگوست است و مکان برگزاری جشنواره در پارک Lotus Blossom Hill در منطقه Fanyu گوانجو قرار دارد.

جشنواره نیلوفر آبی , وقت سفر

این پارک در حدود 20 کیلومتری از مرکز گوانجو فاصله دارد. ورودی پارک 30 یوان برای بزرگسالان و 15 یوان برای بچه‌ها است. برای رسیدن به پارک، خط 4 مترو گوانجو را سوار شوید و در ایستگاه Shiqi پیاده شوید؛ یا خط 3 مترو گوانجو را سوار شده و در ایستگاه Shiqiao پیاده شوید. از آنجا تا پارک را می‌توانید اتوبوس سوار شوید. از طریق اسکله Xidi می‌توانید از طریق آب به پارک برسید.

جشنواره نیلوفر آبی , وقت سفر


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0