جشنواره جنگ بالش ها

20 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
تگ ها : جشنواره

جشنواره جنگ بالش ها یکی از جشنواره هایی است که در 39 کشور و 115 شهر همه ساله برگزار می شود. این جشنواره هیجان انگیز رو با وقت سفر دنبال کنید.

معرفی جشنواره جنگ بالش ها

جشنواره جنگ بالش ها | pillow fight festival در چند سال اخیر در یکی از روزهای هفته اول ماه آوریل برگزار می شود. این روز به نام روز جنگ با بالش معروف است.

جنگی تفریحی و سرگرم کننده که در سال های اول در بیش از ۱۰ کشور دنیا از جمله آمریکا، انگلستان، بلغارستان، استرالیا، مالزی، مجارستان، هلند، برزیل و … شروع شد و امسال هم هزاران نفر از مبارزین بالشی طبق برنامه هر ساله، به جنگ با بالش می پردازند. 

این جشنواره پر طرفدار و شاد، مردم 115 شهر از 39 کشور را به راه انداخته که به جشنواره جشن پرنیز معروف شده است و اين جنگ هماهنگ شده باعث شده که خيابان هاي اين 39 کشور با پر هاي بالش پوشانده شود.

جشنواره جنگ بالش ها , وقت سفر

در جشنواره جنگ بالش ها دوران کودکی و هیجان و بازی را برای همه تداعی می کند. این جشنواره برای تمام گروه های سنی مناسب بوده و لحظاتی شاد و هیجان انگیز را برای همه به وجود می آورد.

جشنواره جنگ بالش ها , وقت سفر

پس از برگزاری این جشنواره سرتاسر شهر را پر های زیادی می پوشاند که برای تمیز کردن آن مخصوصا با وجود وزش باد همه به دردسر می افتند. همچنین در کشور چین با برگزاری این جشنواره از طرف مأموران و افسران ممانعت به عمل آمده است.

جشنواره جنگ بالش ها , وقت سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0