جشنواره طعم ها در دبی

19 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

یکی از جشنواره های پرطرفداری که در دبی برگزار می شود جشنواره طعم ها یا همان جشنواره دبی است که همه ساله در تاریخ 22 فوریه تا 10 مارس برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره خوشمزه بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره طعم ها

جشنواره طعم ها یا غذا در کشور امارات متحده عربی همه ساله میزبان جشنواره ای بسیار جذاب که در اواخر ماه فوریه و گاهی اوایل ماه مارس برگزار می شود ، جشنواره غذا یا طعم ها است .

در جشنواره غذای دبی تعداد زیادی رستوران از کشورهای گوناگون و سرآشپزهای خبره رستوران ها شرکت می نمایند . همچنین در این جشنواره بیش از 100 نوع خوراک ، چاشنی ، سالاد ، شیرینی و دسر و خوراک های گیاهی ، با تزیینات فوق العاده زیبا ارائه می شود. 

این جشنواره توسط یکی از دپارتمان های گردشگری دبی سازمان دهی شده که در 4 موضوع کلیدی به فعالیت می پردازد. همچنین برخی از رستوران های ایرانی نیز در جشنواره غذای دبی شرکت می کنند .

جشنواره طعم ها در دبی , وقت سفر

موضوعات جشنواره طعم ها

1. غذای محلی امارات : این بخش بر انواع غذاهای سنتی کشور امارات متحده عربی تکیه می کند .

2. رستوران های چند فرهنگی و خیابانی : بخش سوم به کافه ها و رستوران های عادی که معمولا در حاشیه خیابان ها قرار دارند و گاه غذاهایی سنتی با طعم اصیل سرو می نمایند را در بر می گیرد .

3. رستوران های وطنی : این بخش مربوط به رستوران های نو ظهور دبی است که تحت تاثیر انواع غذاهای 200 ملیت گوناگون ساکن دبی قرار دارد .

4. رستوران ها و سرآشپزهای بین الملل : مخاطبان بخش آخر معمولا سرآشپزهای مطرح جهان هستند که تمایل به تاسیس رستوران در کشور امارات را دارند .

جشنواره طعم ها در دبی , وقت سفر

محل برگزاری جشنواره طعم ها

جشنواره طعم ها ، در رستوران مشهور و زیبای "بیچ کانتین" یا ساحل کانتینر برگزار می شود . بازدید کنندگان علاوه بر صرف خوراک و نوشیدنی می توانند در این رستوران غذاهای پر طرفدار جشنواره، غذای سال را نیز می توانند سفارش دهند. علاقه مندان به غذا و شکم گردان از تور دبی می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

جشنواره طعم ها در دبی , وقت سفر


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0