جشنواره جورج تاون پنانگ

11 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

جشنواره جورج تاون پنانگ از ۰۶ مرداد الی ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ در شهر جورج تاون کشور مالزی برگزار می گردد. جشنواره جورج تاون پنانگ جشن هیجان انگیزی است که در ماه مرداد و شهریور به مدت یک ماه برگزار می شود.با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره جورج تاون

جشنواره جورج تاون پنانگ یک جشنواره محلی است که با عناوین هنری، موسیقی، تئاتر، رقص، و فیلم که در شهر جورج تاون، مرکز ایالت پنانگ مالزی برگزار می شود. این رویداد در سال ٢٠٠٨ به عنوان مجموعه ای از رویدادهای هنری و فرهنگی آغاز به کار نموده است و تا پیش از اینکه به مهمترین رویداد فرهنگی سال تبدیل شود تا ثبت شهر جورج تاون را در فهرست میراث جهانی یونسکو جشن بگیرند.

در این جشنواره که در سراسر ماه آگوست است، امکان استفاده از طیف متنوعی از نمایش ها و جاذبه های بناهای میراث شهر جورج تاون و هنرهای خیابانی متنوع و رنگارنگ را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می دهد.  

این جشنواره با مکان های برگزاری متنوعی از تالارهای کنفرانس و گالری های خیابانی تا کوچه های باریک و ساختمان های مسکونی با معماری بومی که طبقه همکف آنها مغازه است و متعلق به دوران مستعمراتی این کشور می باشد، میزبان شرکا و همکاران برگزیده خود، نمایشگاه های هنرهای تجربی، نمایش های رقص سنتی، تئاتر و اپرا، اجراهای زنده گروه های موسیقی و شعرخوانی، فعالیت های اجتماعی و آثار هنری سه بعدی در مکان های عمومی می باشد.

جشنواره جورج تاون پنانگ , وقت سفر

در شهر جورج تاون که به خوبی از آنها محافظت شده همچنین صدها غرفه نیز وجود دارد که غذاها و میان وعده های خوشمزه و محبوب ایالت پنانگ و همینطور آثار هنری، کتاب، خرده ریز و سوغات محلی را در معرض فروش قرار می دهند.

جشنواره جورج تاون پنانگ , وقت سفر

بخش های جشنواره جورج تاون پنانگ

• موسیقی/ کمدی

• جلسات گفتگو/ کارگاه های آموزشی

• هنر/ طراحی

• تئاتر/ رقص

• عکاسی/ فیلم

• سایر برنامه ها

جشنواره جورج تاون پنانگ , وقت سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0