هزینه سفر به کوش آداسی

13 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت

شهر ساحلی کوش آداسی در سواحل دریای اژه، ۹۰ کیلومتری جنوب شهر ازمیر واقع شده است و با اطراف آن را بناهای قدیمی محبوبی احاطه کرده اند. این شهر زیبا تاریخی غنی دارد و همچنین طبیعت و سواحل دوست داشتنی آن، باعث شده اند تا به یک شهر گردشگری محبوب تبدیل شود. تور و سفرهای زیادی همیشه به این شهر انجام می شود. اما قبل از سفر به این شهر نیاز است تا اطلاعاتی درباره هزینه هایی که بابت غذا، هتل و حمل و نقل در شهر ونیز بپردازید، بدانید تا بتوانید بودجه مورد نیاز برای سفرتان را برنامه ریزی کنید ، از همین رو وقت سفر اقدام به جمع آوری هزینه های سفر به کوش آداسی کرده است؛ با ما در سفر به این شهر زیبای ترکیه ای همراه باشیدتا اطلاعات بیشتری بدست آورید.

هزینه سفر به کوش آداسی

کوش آداسی تنها دریا است و ساحل و تفریح، از آن شهرهای تابستانی که حس بودن در بهشتی رویایی را برایتان تداعی می کند. در سواحل دریای اژه شهر ساحلی کوش آداسی چندین سال است که به مقصد محبوب گردشگران تبدیل شده و هتل های لوکسش در تابستان پر از توریست هایی می شود که به شوق دریا، ساحل و هوای خنک خود را به این شهر رسانده اند.

هزینه سفر به کوش آداسی, وقت سفر

واحد پول کشور ترکیه، لیر است، و با نماد اختصاری (₺) نشان داده می شود. اسکناس های رایح در این کشور ۵ لیر (قهوه ای و بنفش)، ۱۰ لیر (قرمز)، ۲۰ لیر (سبز)، ۵۰ لیر (نارنجی)، ۱۰۰ لیر (آبی) و ۲۰۰ لیر (بنفش) و سکه هایی چون ۱، ۵، ۱۰، ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ کروش هستند.بهتر است برای سفر به ترکیه واحد پول اونجا را همراه داشته باشید. 

دو طریق میتوانید پول کشور ترکیه را داشته باشید یا اینکه در ایران دلار بخرید و به ترکیه بروید و در صرافی های این کشور پول هایتان را به لیر تبدیل کنید و یا اینکه از صرافی های ایران لیر تهیه کنید و همراه خود ببرید.

هزینه تور کوش آداسی

هزینه تور برای سفر به کوش آداسی بسته به اینکه چه نوع خدماتی را دریافت کنید متفاوت است و شما از طریق ارتباط و تماس از طرق گوناگون با کارشناسان ما در آژانس وقت سفر می توانید دقیق ترین و کامل ترین لیست هزینه ها را دریافت کنید. هزینه ای که باید برای یک تور کوش آداسی در نظر گرفت مبلغی حدود5.000.000 تومان است. (مبلغ ذکر شده مربوط به پاییز 97 می باشد). خدماتی که برای تور کوش آداسی ارائه می شود شامل: بلیط، اقامت، ترانسفر و بدرقه فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی می شود.خدمات هتل هم بسته به انتخاب شما ست.

هزینه هواپیما برای سفر به کوش آداسی

همانطور که می دانید هیچ پرواز مستقیمی از تهران به سمت کوش آداسی در ترکیه وجود ندارد و تمامی آن ها به سمت شهر ازمیر انجام می شود. حدود قیمت بلیط هواپیما از تهران به ازمیر از ۳ میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان می باشد.

هزینه اقامت در هتل کوش آداسی

هزینه اقامت در هتل ۵ ستاره: هزینه یک شب اقامت در هتل های ۵ ستاره بین ۳۵۰ تا ۸۵۰ لیراست.

هزینه اقامت در هتل ۴ ستاره: هزینه یک شب اقامت در هتل های ۴ ستاره بین ۱۵۰- ۵۰۰ لیر است.

هزینه اقامت در هتل ۳ ستاره: هزینه یک شب اقامت در هتل های ۳ ستاره بین ۱۱۵- ۳۰۰ لیراست.

هزینه اقامت در هتل ۲ ستاره: هزینه یک شب اقامت در هتل های ۲ ستاره بین ۱۵۰تا ۲۷۰ لیر است .

هزینه اقامت در هتل ۱ ستاره: هزینه یک شب اقامت در هتل های ۱ ستاره بین ۱۰۰ تا ۱۱۵ لیراست.

هزینه اقامت در هاستل: هزینه یک شب اقامت در هاستل حداقل حدود ۴۰ تا ۶۰ لیر است.

هزینه حمل و نقل در کوش آداسی

اتوبوس: برای استفاده از اتوبوس اگر بلیط تک سفره تهیه کنید هزینه اش چیزی حدود ۲لیر است.

تاکسی: تعرفه عادی تاکسی ۴ لیر است و هر یک کیلومتر ۳/۵ لیر به آن اضافه می شود.

اما خوب است بدانید که در ساعات ۱۲ ظهر تا ۶ عصر نرخ کرایه تاکسی دو برابر می شود و استفاده از آن ساعات مقرون به صرفه نیست.

هزینه غذا و خورد و خوراک در کوش آداسی

هزینه غذا در رستوران های ارزان: یک وعده غذا در رستوران های ارزان حدود ۱۵ لیر می شود.

هزینه غذا در رستوران های متوسط: یک وعده غذا در رستوران های متوسط حدود ۵۰ لیرمی شود.

هزینه غذا در مک دونالد : یک وعده غذا در مک دونالد حدود ۱۵ لیر می شود.

خرید سوغاتی در کوش آداسی

خب حالا که کلی گشته اید بد نیست یک سری هم به بازار رفته و برای عزیزانتان از کوش آداسی این شهر زیبا و معروف به قیمت های نسبتا ارزان سوغات و یادگاری خریده و آنان را هم در لذت این سفر شریک کنید. خوشبختانه شما مشکلی از نظر خرید و تنوع بازار ندارید و به راحتی می توانید خرید خود را در هر بازاری که مد نظرتان است انجام دهید. کشور ترکیه به دلیل توریستی بودن آن از لحاظ امنیت در سطح خوبی قرار دارد اما با این حال موارد ایمنی را سعی کنید رعایت فرمایید.

هزینه درمان در این شهر کمی بالا است اگر قرص یا داروی خاصی مصرف می کند سعی کنید فراموش نکنید آن را همراه خود داشته باشید.این نکته ام در نظر داشته باشید تمامی تورهای کوش آداسی وقت سفر دارای بیمه خدمات درمانی مسافرتی است . تمامیه هزینه در مانی شما در کشور ترکیه و شهر کوش اداسی در طول مدت سفرتان را تحت پوشش قرار میدهد و فقط کافی است بعد از سفر با ارایه مدارک لازم جهت دریافت خدمات درمانی در طول تور کوش آداسی و ارایه فاکتور مبلغ را دریافت نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0