جشنواره جنگ پرتقالی در ایتالیا

21 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت

جشنواره جنگ پرتقال ها در ماه فوریه در شمال ایتالیا و در شهر ایورا (Ivrea) برگزار می شود. در این جشنواره مردم با شنیدن صدای طبل آماده نبرد می شوند. جنگ پرتقال پس از عبور کالسکه ملکه ویولتتا از بین جمعیت رسما شروع می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره هیجان انگیز بیشتر آشنا شوید.

معرفی جشنواره جنگ پرتقالی

کشور ایتالیا در ماه فوریه میزبان تعداد کسیری از شرکت کنندگان این جشنواره سه روزه می شود. جشنواره جنگ پرتقالی همه ساله در روزهای یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه برگزار می گردد.

جالب است بدانید که در زمین های کشاورزی مناطق ایتالیا پرتقال کاشته نمی شود و مسئولین شهر در حدود 400 تن پرتقال از مناطق جنوبی ایتالیا برای این جشنواره تدارک می بینند. 

این نبرد با نه تیم که نماد زورگویان و ستمگران که روی ارابه ای نشسته و بقیه مردم عادی حق طلب شکل می گیرد. و هیات داوران در انتهای سه روز نبرد، 3 تیمی که با مهارت بیشتری پرتقال پرتاب کرده اند جایزه می گیرند.

در پایان جشنواره نیز شهرداری سریع اقدام به پاکسازی شهر می کند. به طوری که فردای جشن هیچ اثری از پرتقال بر روی زمین وجود ندارد.

جشنواره جنگ پرتقالی , وقت سفر

تاریخچه جشنواره جنگ پرتقالی

در تاریخچه جشنواره جنگ پرتقالی افسانه ای وجود دارد در بین مردم ایتالیا که در قرون ۱۲ و ۱۳ قانونی وجود داشت که یک دوک ظالم و ستمگر باید یک شب را با هر دختر تازه عروسی می گذراند ، اما دختر یک آسیابان در مقابل این قانون می ایستد و سر این دوک ظالم رو از بدنش جدا می کنه.

جشنواره جنگ پرتقالی , وقت سفر

ملکه ویولتتا که امروزه ملکه جشن می باشد نمادی از همان دختر آسیابان شجاع می باشد و پرتقال نمادی از سر فرد ستمگره که در نبرد پرتقالی استفاده می شود.

جشنواره جنگ پرتقالی , وقت سفر

زمان و مکان برگزاری جشنواره

برگزاری جشنواره در ماه فوریه است و مکان برگزاری جشنواره در کشور ایتالیا و شهر ایورا که برای دسترسی به این شهر زیبا و کوچک باید با پرواز به تورین سفر کرده و از آنجا با قطار به خط Turin-Aosta سفر کنید.

جشنواره جنگ پرتقالی , وقت سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0