آب و هوای آنتالیا ترکیه

10 مهر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت

تور آنتالیا یکی از بهترین تور های ترکیه میباشد با سواحلی زیبا و تفریحگاهای ساحلی مجلل ,آب هوای آنتالیا نیز در طول سال تغییرات چندانی ندارد و برای تمام فصل ها مناسبه ، بیشتر روزها گرم و شرجی است. آب و هوای آنتالیا در زمستان کمی خنک‌تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد......ما در وقت سفر به معرفی آب و هوای این منطقه میپردازیم.

آب و هوای آنتالیا ترکیه 

یکی از بنادر وشهرهای مهم ترکیه آنتالیا است که به عنوان بهشت گردشگری توصیف می شود. آنتالیا شهر ساحلی و آب و هوای آنتالیا مدیترانه ای میباشد و در مکانی طبیعی و زیبا واقع شده است.

عکسسسسسسسسسسسسس

آب و هواي آنتاليا در نوروز و تمام فصول سال مديترانه‌اي است تابستان‌هايش آفتابي و زمستان‌هايش معتدل‌ و گاه باراني‌اند؛ سواحل جذابش از فروردين تا آبان براي شنا مناسبند و بيش از 300 روز در سال، هوا آفتابي است.ماه ارديبهشت، وقتي که گرماي هوا برای حمام آفتاب مناسب میباشد ، بهترين وقت رفتن به آنتالياست.  

شرایط جوی آنتالیا سبب شده تا تور آنتالیا ارزان به بهشتی برای فعالیتهای ورزشی مانند موج سواری ، اسکی روی آب ، قایقرانی ، کوهنوردی و... تبدیل شود . آب و هوای آنتالیا خاص مدیترانه ای است با تابستانهای آفتابی و زمستانهای معتدل. از اواسط آوریل تا نوامبر (فروردین تا آبان) برای شنا مناسب است. متوسط آب و هوای آنتالیا در تابستان 28 درجه سانتی گراد و دمای آب 27 درجه سانتی گراد است. در حدود 300 روز در آنتالیا برای شنا مناسب است. اگر باران را دوست دارید و از راه رفتن در زیر باران لذت می برید می توانید در ماه آوریل به آنتالیا سفر کنید و از رنگین کمانهایی که در بعد از ظهر روزهای بارانی ایجاد میشود لذت ببرید. هر کونه سوالی در زمینه تور آنتالیا , رزرو هتل های ترکیه , تور استانبول , خرید ملک در ترکیه دارید با ما تماس بگیرید .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0