معرفی امکانات و دانلود رایگان برنامه موبایلی TripAdvisor

16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت

بازدید و بررسی میلیون ها مسافر، عکس، نقشه تنها با استفاده از اپلیکیشن TripAdvisor در اختیار شماست. با استفاده از این نرم افزار که کاملا رایگان هم هست، می توانید، دانستنی های سفر را بدانید، برنامه ریزی بهتری انجام دهید و آسان تر سفر کنید.در وقت سفر بیشتر به معرفی این اپلیکیشن میپردازیم.

معرفی امکانات و دانلود رایگان برنامه موبایلی TripAdvisor

این نرم افزار بالغ بر 350 میلیون بررسی و نظر مسافران از سرتاسر دنیا را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار، به شما کمک می کند تا ارزان ترین پروازها را پیدا کنید، بهترین هتل را بشناسید، رستوران های بزرگ و معتبر را شناسایی کنید و کارهای جالبی را که طی سفرتان می توانید انجام دهید پیدا کنید. نرم افزار موبایلی TripAdvisor امکان رزرو هتل، رستوران و پرواز را در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی امکانات و دانلود رایگان برنامه موبایلی TripAdvisor,وقت سفر

استفاده از این نرم افزار رایگان و بسیار ساده است، از جمله دیگر امکانات این نرم افزار می توان به جستجوی میلیون ها بررسی و نظر مسافران، ویدئوها و عکس های برتر مسافران اشاره کرد.  

همچنین پیدا کردن بهترین هتل هایی که برنده جایزه انتخاب مسافران شده اند نیز از دیگر امکانات TripAdvisor است. این اپلیکیشن انواع رستوران ها، نوع غذاها و محدوده قیمت و امتیازو اعتبار رستوران را هم به شما معرفی می کند. در هر مقصدی که باشید TripAdvisor کارها و فعالیت های جالب و هیجان انگیزی را به شما پیشنهاد می دهد تا سفرتان را لذت بخش تر کنید. شما می توانید عکس های سفر خودتان را نیز به این اپلیکیشن اضافه کنید و آن را با دیگران مسافران به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن TripAdvisor را از همین جا دانلود کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0