دسترسی مسافرین هواپیما ها به اینترنت

16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت

با وجود اینکه استفاده از اینترنت بی‌سیم هنوز محدودیت‌های زیادی دارد، بعضی ایرلاین‌ها امکان استفاده از آن را برای مسافران خود در حین پرواز فراهم کرده‌اند.وقت سفر در این مطلب لیست ایرلاین‌ها و هواپیماهایی را که این امکان را دارند به شما معرفی می‌کنیم.

در سفر با چه ایرلاین‌هایی می‌توانیم از اینترنت استفاده کنیم؟

ادر نظر داشته باشید که خیلی از ایرلاین‌های دیگر مانند Ryanair ،Kuwait Airways WestJet و ... نیز اعلام کرده‌اند که به زودی امکان استفاده از اینترنت وای‌فای هنگام پرواز را برای مسافران خود فراهم خواهند کرد. بدون شک در آینده‌ای نزدیک، تکنولوژی استفاده از اینترنت هنگام پرواز به تعداد بیشتری از ایرلاین‌ها راه پیدا خواهد کرد و مسافران زیادی از آن بهره‌مند خواهند شد.

دسترسی مسافرین هواپیما ها به اینترنت, وقت سفر

ایرلاینهای تمامه تلاش خود را برای ایجاد سیستم های هوشمند در پروازهای خود هستند.ایجاد راحتی و آرامش در سفر های هوایی برای مسافرین یکی از ملزومات هر ایرلاین است تا بتواند مسافرین بیشتری را جذب نمایند.  

ایرلاین‌های ایرفلوت (Aeroflot)، ایرآسیا (AirAsia)، ایربرلین (Air Berlin)، ایرکانادا (AirCanada)، ایرفرانس (Air France)، ایرچاینا (Air China)، بریتیش ایرویز (British Airways)، دلتا (Delta Air Lines)، هواپیمایی امارات (Emirates)، هواپیمایی اتحاد (Etihad)، جت بلو (JetBlue)، لوفت‌هانزا (Lufthansa)، هواپیمایی قطر (Qatar Airways)، تای ایرویز (THAI Airways)، هواپیمایی ترکیش (Turkish Airlines)، امان ایر (Oman Air) و تعدادی از ایرلاین‌های مخصوص قاره اروپا و آمریکا، از جمله شرکت‌های هواپیمایی‌ای هستند که امکان استفاده از اینترنت بی‌سیم را برای مسافران خود فراهم کرده اند.البته از آنجا که این امکان تنها در بعضی مسیرهای پروازی و هواپیماهای خاصی وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم قبل از پرواز، از ایرلاین مورد نظر خود درباره داشتن یا نداشتن اینترنت و قیمت آن پرس و جو کنید.

دسترسی مسافرین هواپیما ها به اینترنت, وقت سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0