معرفی و دانلود رایگان برترین اپلیکیشن هواشناسی + Weather

16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت

سفر کردن برای عده زیادی از افراد بستگی، به فصل، آب و هوا و ویژگی های آب و هوایی خاص مقصد سفر دارد. به همین دلیل دانستن آب و هوا و اطلاعات هواشناسی مقصد سفر و حتی مسیر سفر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در وقت سفر به توضیح این اپلیکیشن هوشمند میپردازیم.

معرفی و دانلود رایگان برترین اپلیکیشن هواشناسی + Weather

در دنیای پیشرفته امروز هیچ چیزی نمی تواند مانع از دسترسی شما به اطلاعات هواشناسی مقصد و مسیر سفرتان شود. چون می توانید به اخبار هواشناسی رادیو و تلویزیون توجه کنید و از وضعیت آب و هوایی آن روز و فردای آن روز آگاه شوید، حتی روزنامه ها هم وضعیت آب و هوای شهرهای مختلف را منتشر می کنند.

معرفی و دانلود رایگان برترین اپلیکیشن هواشناسی, وقت سفر

ما مساله اینجاست که آیا شما همیشه به رادیو و تلویزیون دسترسی دارید؟ می توانید در لحظه نیاز روزنامه تهیه کنید؟ و اصلا بر فرض دسترسی شما به این رسانه ها اگر در شهر یا کشوری با زبان بیگانه باشید می توانید از اطلاعاتی که آن ها ارائه می دهند استفاده کنید؟ 

مسلما نه! چاره این کار یک راه حل خیلی ساده است، شما با نصب یک اپلیکیشن ساده روی موبایل یا تبلت خودتان، که رایگان هم هست می توانید به تمام اطلاعات هواشناسی که لازم دارید به زبان بین المللی یعنی انگلیسی دسترسی داشته باشید. پلیکیشن+ Weather اطلاعات کاملی درباره ویژگی های محلی زمان، دما، رطوبت، دید، سرعت باد و سایرعوامل کلیدی را دراختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بهتر برای مسیر سفر و مقصدتان برنامه ریزی کنید. این اپلیکیشن را به صورت رایگان از همینجا دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن +Weather


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0