با اپلیکیشن Triposo راحت سفر کنید

16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت

اپلیکیشن Triposo یکی از برنامه های موبایلی است که سفر کردن را برای شما راحت می کند. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که سفرنامه های خوب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و راهنمای شهر‌ها و کشور‌ها را دانلود کنید و در حالت آفلاین، در سفر از آنها استفاده کنید.با ما در وقت سفر همراه باشید.

اپلیکیشن Triposo

اپلیکیشن Triposo یکی از برنامه های موبایلی است که سفر کردن را برای شما راحت می کند. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که سفرنامه های خوب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و راهنمای شهر‌ها و کشور‌ها را دانلود کنید و در حالت آفلاین، در سفر از آنها استفاده کنید.

اپلیکیشن Triposo  , وقت سفر

این اپلیکیشن که اطلاعات 50000 مقصد در سراسر جهان را در بر می گیرد، به صورت آفلاین کار می کند و دانلود آن رایگان است. 

به وسیله این اپلیکیشن که برای سیستم های اندروید و آی او اس قابل دانلود است، به اطلاعات هتل ها، جاذبه های گردشگری، مناظر، رستوران ها،موزه ها و ... دسترسی دارید و می توانید همه جای جهان را کشف کنید.

با مزایای اپلیکیشن Triposo بیشتر آشنا شوید:

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید هزینه های سفر خود را کاهش دهید. چرا که تمام فعالیت ها و مکان ها همراه با قیمت آن ذکر شده است. - این اپلیکیشن مکان های کمتر شناخته شده ای را که تنها محلی های آن منطقه از وجودش خبر دارند را به شما معرفی می کند. - این اپلیکیشن مانند یک دایره المعارف است. چون اطلاعات آن با استفاده از اطلاعات هزاران سایت، کتاب و راهنمای سفر تکمیل شده است. - داشتن لغتنامه برای پیدا کردن مکان های غیر انگلیسی - پیش بینی آب و هوای محل مورد نظر شما - دارای بانک اطلاعاتی غنی از حیات وحش محلی، جشنواره ها، برنامه های فرهنگی و ... این اپلیکیشن تاکنون توسط 5,816 کاربر در گوگل پلی دانلود شده و طرفداران زیادی میان افراد اهل سفر دارد.

برای دانلود رایگان اپلیکیشن Triposo کلیک کنید:

Ios - Android

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0