معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن LiveTrekker

15 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت

برنامه LiveTrekker یکی از محبوب ترین برنامه های موبایلی برای ثبت لحظات به یاد ماندنیدر سفر است. این برنامه که مانند یک دفتر خاطرات یا سفرنامه الکترونیکی است، به شما این امکان را می دهد تا هر لحظه از سفر خود را با فیلم، عکس و توضیحات خودتان ثبت کنید.در ادامه همراه  وقت سفر باشید. 

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن LiveTrekker

شما با برنامه LiveTrekker می توانید به وسیله سیستم جی پی اس این اپلیکیشن، مسیر خود در سفر را ثبت کنید و با کلیک روی هر مکان دیدنی که به آنجا رفته اید، خاطراتتان را مرور کنید.

معرفی و دانلود رایگان اپلیکیشن LiveTrekker

چون خاطرات شماازسفردر برنامه LiveTrekkerبه صورت دیجیتالی ثبت می شود،میتوانید با انتخاب گرافیک و ظاهری جذاب برای دفتر خاطرات دیجیتالی تان، سفرنامه ای متفاوت برای سفر خود ایجاد کنید و تجربیات سفر خود را برای دیگران ملموس و جذاب کنید.

ازآنجا که اپلیکیشن LiveTrekkerامکان به اشتراک گذاشتن خاطرات هر فرد با دیگر کاربران این برنامه را هم دارد، با دانلود این برنامه می توانید هم از تجربیات دیگران استفاده کنید و هم خاطرات و برنامه سفر خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیگر مزایای این برنامه

امکان دانلود رایگان برای کاربران اندروید و آی او اس دیدن سفرنامه کاربران دیگر و استفاده از تجربیات دیگران در سفر ثبت دقیق لحظات سفر با ذکر زمان و مکان دقیق ثبت داده های شما به صورت کاملا امن و شخصی (تنها در صورتی که داده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، دیگران به تصاویر و متن هایتان دسترسی پیدا می کنند). اضافه کردن عکس، فیلم و فایل از وسایل الکترونیکی دیگر مانند دوربین اپلیکیشن. LiveTrekker را رایگان دانلود کنید. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
1