جهانگردی در اینستاگرام( پر فالور ترینهای اینستاگرام)

14 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت

گردشگری و مد،دو مقوله بسیار مهم در شبکه های اجتماعی به خصوص در شبکه عکس محور محبوب ۸۰۰ میلیون کاربری اینستاگرام است. سال به سال به طرفداران این دو ترند محبوب اضافه می شود و شمار افرادی که به صورت حرفه ای در این شبکه اطلاع رسانی می کنند،افزایش می یابد. در این مقاله جذاب با وقت سفر همراه باشید تا به کله دنیا سفر کنید. 

جهانگردی در اینستاگرام؟

جهانگردان در اینستاگرام مثل فشن بلاگر ها، فود بلاگر ها، استایل بلاگر ها، ساینس بلاگر ها، تولید محتوای چند رسانه ای می کنند. یعنی در موضوعات مختلف (که برای آن ها سفر و گردش است)، اطلاعات متنی و تصویری و ویدیویی از مقصدهای گردشگری و تفریحی ۵ قاره منتشر کرده تا راهنمای خوبی برای افرادی باشد که قصد بازدید از نقاط گوناگون جهان را در سر داشته و برای آن برنامه ریزی می کنند.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

جهانگردان در اینستاگرام، با انتشار تصویر سفرهای خود، شما را با متن و حاشیه سفر، فرصت های اقامتی، تفریحی، غذایی، بهداشتی، هنری، فرهنگی و اجتماعی شهرها آشنا کرده و شما می توانید از لنز دوربین جهانگردان اینستاگرام، جهان بدون روتوش را مشاهده کنید. 

هشتگ ها هم به کمک جهانگردان اینستاگرام آمده تا تصاویر منتشر شده توسط آن ها، دسته بندی اطلاعاتی شود. برای همین است که شما الان می توانید به راحتی در یکی از مرموز ترین پایتخت های جهان (پیونگ یانگ کره شمالی)، از نگاه گردشگران خارجی، قدم زده و با بخش های مختلف این شهر عجیب، آشنا شوید.

آیا با توریسم بلاگری میتوان پول در آورد؟بله!

یکی از فواید توریسم بلاگر بودن، گردشگری به نقاط مختلف و معرفی فرصت های گردشگری واقامتی و امثالهم می باشد. روایتی خودمانی از جهان پیرامون در قاب تصویر در پلتفرم پر بیننده اینستاگرام. شما وقتی درباره یک خیابان در فلان شهر در فلان کشور صحبت می کنید، نظرها جلب می شود. مخصوصا اگر این خیابان مثل شانزلیزه پاریس یا کونگز گاتان استکهلم یا رد استریت آمستردام، معروف و محبوب باشد. حال می توانید با مغازه های آن مکان تعامل کرده وبه معرفی صفحه وسایت آنها بپردازید تا اگرکاربران شما قصد بازدید ازخیابان را داشتند، ازمکانهای و فروشگاه های معرفی شده نیز مطلع باشند. شما اگر خیلی محبوب باشید، درازای معرفی فروشگاه ها، پول می گیرید یا تخفیفات هیجان انگیزی به شما داده می شود. مثل کاری که فود بلاگر های معروف (MR TASTERS) انجام می دهند. البته ازطریق سایت اینترنتی هم توریسم بلاگر ها با تبلیغات اینترنتی، درآمد زایی دیجیتالی دارند. توریسم بلاگر ها، به نوعی، فریلسنر (دورکار) در حوزه گردشگری هستند.

معروف ترین توریسم بلاگر های اینستاگرام

فهرست زیر، شما را با معروف ترین و فعال ترین توریسم بلاگرهای اینستاگرام آشنا می کند.این افراد تلاش کرده اند تا با اطلاع رسانی روزانه از سفرهای خود به دور دنیا، جهان را در قالب تصاویری با تفسیر اطلاعاتی خوب در اختیار مخاطبانشان که از همه جا هستند، قرار دهند. این صفحات را تماشا کنید و روش های اطلاع رسانی،تحلیل محتوا،زوایایی که درعکاسی استفاده کرده اند و مکان هایی که رفته اند را بررسی کرده و ایده های جالبی از کسب و کارشان دریافت نمایید و برای توسعه کار خود استفاده کنید.به هرحال،تولید محتوای خوب در اینستاگرام،چیزی است که مخاطب گرا بوده واز طریق آن میتوان پول خوبی در آورد. اگر صبور و خلاق باشید! 

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر


برایان کلی

برایان کلی در سایت THE POINTS GUY تلاش می کند تا تجارب گردشگری خود به نقاط مختلف دنیا را اطلاع رسانی کند. او اکنون بیش از ۲۰۰ هزار فالور در اینستاگرام داشته و مجله فوربس وی را در فهرست تاثیر گذار ترین توریسم بلاگر های سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی می کند. صفحه او را در این دنبال کنید. این جوان آمریکایی از سال ۲۰۰۷ میلادی، سفرهای کاری خود را آغاز کرده و تا کنون بیش از ۴ هزار عکس در اینستاگرامش از صدها شهر و منطقه گردشگری جهان منتشر کرده است که روایت جالبی از یک گردشگر خلاق و ریز بین است.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

برایان کلی در کابین فرست کلاس هواپیمایی سنگاپور 

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

ایرلاین برایان کلی در گردش در عروس آسیا(مالدیو)

خانم کریستن ریچ

خانم کریستن ریچ خانم KIERSTEN RICH، جهانگردی جوان آمریکایی، از دیگر توریسم بلاگر های محبوب است. او در رشته حسابداری شرکت ها تحصیل کرد. اما دریافت که به گردشگری و کسب و کار در این حوزه بیشتر علاقه دارد. او با راه اندازی سایت THE BLONDE ABROAD که یادآور سایت فشن بلاگر محبوب: THE BLONDE SALAD (کیارا فراگنی) است، روایت خودمانی از جهانگردی های خود را ارائه می کند. او به بیش از ۶۰ کشور جهان سفر کرده و کسب و کارهای چند منظوره دارد. او برای بانوانی که تنها سفر می کنند راهنمای خوبی ارائه می کند و پیشنهاد های هیجان انگیز دارد.این بانوی جوان، بیش از ۲ هزار عکس منتشر کرده و قریب به نیم میلیون فالور دارد. صفحه وی را در اینستاگرام دنبال کنید.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

عکس سفرهای لوکس جهانگرد جوان به آفریقای جنوبی. دکوراسیون جالب رستوران های منطقه ساحلی را تماشا کنید که ایده خوبی برای فعالان کسب و کار مناطق ساحلی کشورمان است! اسپانسر او در این سفر، FUJI FILM است.

مراد و ناتالی عثمان زوج جهانگرد

مراد و ناتالی عثمان (murad & nataly osmann) از روسیه، دیگر توریسم بلاگر محبوب هستند که فوربس در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی می کند. یکی از مطرح ترین توریسم بلاگر هایی که تصاویرشان روی هشتگ #TRAVEL، مخاطبان زیادی دارد. شروع فعالیت آن ها به بارسلونا گردی های سال ۲۰۱۱ میلادی باز می گردد که استقبال جهانی از تصاویرشان سبب شد تا ان ها به این حوزه وارد شده و به صورت تخصصی به گردشگری و درامد زایی از این طریق روی آورند. تصاویر جذابی که آن ها از مناطق مختلف جهان می گیرند، طرفداران زیادی دارد. دقت آن ها در شناخت زاویه و شکار لحظه های دیدنی، مثال زدنی است و توانسته لایک و فالوهای زیادی برایشان جمع کند.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

هشتگ محبوب آن ها: #FOLLOWME است. برخی از تصاویر جهانگردی های این دو زوج جوان خلاق و خندان و ماجراجو، در میدان TIME SQUARE نیویورک هم به نمایش عمومی در امده است. سایت آن ها دراین در دسترس است. اینستاگرام آن ها نیز با ۴ میلیون فالور، در این قرار دارد.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

مراد و ناتالی، سبک جالبی برای روایت گری تصویری از سفرهای خود به نقاط مختلف جهان دارد. ناتالی پشت به دوربین می ایسند و با دست چپش، دست مراد را می گیرد و این سبک تصاویر را منتشر می کنند. آن ها در این عکس، روی دیوار چین قدم می زنند. تنها نقطه کره زمین که از ایستگاه فضایی بین المللی مشخص است! از روش عکاسی و فوتوشوت های خلاقانه این زوج توریسم بلاگر ، چیزهای زیادی می توانید فرا بگیرید و در کسب و کار خود استفاده کنید.

جهانگردی با اریک

دیگر توریسم بلاگر محبوب این روزهای اینستاگرام، جهانگرد جوان ERIC STOEN از آمریکا است که به صورت خانوادگی سفر می کند و روایت های جذابی از سفرهای خود را در سایت TRAVEL BABOO منتشر می کند. او همواره فرزندان خود را در سفرهایش همراه می کند تا هم جذابیت سفرهایش برای بیننده بیشتر شود هم آن ها را از کودکی، با سفر و گردش و طبیعت گردی آشنا کند. ایده ای جالب برای توریسم بلاگر های ایرانی غیر مجرد! او قبلا به CNN گفته بود که مردم را تشویق می کند که با فرزندانشان سفر کنند تا فرهنگ ها و رسوم مختلف را یاد بگیرند. وی بیش از ۱ هزار عکس در اینستاگرام هفتاد هزار فالوری خود به اشتراک گذاشته است که در این در دسترس است. تصویری یکی از خیابان های لندن دراین عکس، فرزند اریک هم دیده می شود.او در بیشتر تصاویرش، از هشتگ: کودکان خود را همه جا ببرید (#TAKEYOURKIDSEVERYWHERE) استفاده می کند.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

در این عکس، اریک و فرزندش به هتل GIRAFFE MANOR در نایروبی آفریقا رفته و مهمان زرافه های کنجکاو این منطقه شده که سر خود را از پنجره رستوران هتل بیرون آورده اند و منظره زیبایی را برای عکاس خلق کرده اند. 

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

گردشگری های زوج جوان در برزیل

زوج آمریکایی برزیلی جهانگرد که در فهرست ۱۰ توریسم بلاگر محبوب فوربس قرار گرفته است، DAMON & JO نام دارند که در دانشگاه با هم آشنا شدند و تصمیم گرفتند با هم سفر کنند تا فرهنگ های مختلف یاد گرفته و با زبان ها آشنا شوند. اکنون آن ها تور لیدرهای نوجوانانی هستند که به نقاط مختلف جهان سفر می کنند. کانال یوتیوب آن ها محبوبیت زیادی دارد که عنوانش: خفه شو و برو! (SHUT UP & GO) است. صفحه اینستاگرام ۱۵۰ هزار فالوری آن ها را در این مشاهده کنید که شما را با ۱۶۰۰ عکس از ده ها کشور دنیا آشنا می کند.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

گردشگری با پلنتی ها!

پلنت دات کام (THEPLANETD.COM) عنوان وب سایت گردشگری معروفی است که زوج گردشگری کانادایی دارند و در آن، تجارب خود به نقاط مختلف دنیا را منعکس می کنند. زوجی که قصد دارند تا افراد را برای سفر به نقاط مختلف دنیا دعوت کرده صرفه نظر از وضعیت اقتصادی یا قابلیت های فیزیکی و جسمانی! چرا که معتقدند که سفر، عزم و اراده میخواهد نه پول! شاید هم بیانیه درستی باشد. چرا که رایگان سوارها (HITCHHIKERS) و کوچ سرف ها (COUCHSURFING) رایگان سواری و میزبانی رایگان را تجربه کرده اند و می کنند! شعار ان ها این است: ماجراجویی برای همه!

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

آقا و خانم DAVE & DEB

آقا و خانم DAVE & DEB، با انتشار بیش از ۲ هزار عکس، ۲۲۰ هزار فالور در اینستاگرام دارند.آن ها تا کنون بخاطر انتشار تصاویری از مقصدهای گردشگری مختلف جهان، جوایزی را دریاف کرده اند و وبلاگشان، در فهرست محبوب ترین وبلاگ های سال ۲۰۱۷ در حوزه گردشگری قرار گرفته است. آن ها در قالب ۲ هزار عکسی که منتشر کردند، شما را با ۱۱۰ کشور دنیا در ۵ قاره آشنا کرده و می توانید از لنز دوربین این زوج میانسال، دنیا را از ذره بین توریسم بلاگر های خلاق و ماجراجو تماشا گر باشید.

اوییس کول

او بیش از ۲ هزار عکس در اینستاگرامش از سفر به ۱۰۰ کشور جهان منتشر کرده و ۱.۵ میلیون فالور دارد. او از طرفدارانش خواسته است تا سایت JUSTGIVING.com را نیز دنبال کنند که روایت های دیجیتالی گردشگری او در انجا نیز در دسترس می باشد.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

جانی جت (JOHNNY JET)

هشتمین گردشگری مطرحی است که فوربس انتخاب کرده است. این گردشگر آمریکایی از جمله تاثیر گذار ترین گردشگران اینستاگرام است که فعالیت توریسم بلاگری خود را از سال ۱۹۹۵ از طریق سایت JOHNNYJET.COM آغاز کرد.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

جانی به تازگی به اینستاگرام آمده اما بیش از ۲۳۰۰ عکس از سفرهایش به اشتراک گذاشته و شما را با ۱۰۰ کشور حهان در قالب سفرهایش که ۲ میلیون مایل را طی کرده، آشنا می کند. جانی هم در سفرهایش، مثل بعضی از توریسم بلاگر هایی که در این گفتار معرفی کردیم، با فرزندش سفر می کند. سلفی جالب جانی و خنده و تعجب او بسیار مورد علاقه فالورانش بوود.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

جهانگردی با کریس بوکارد

کریس بوکارد (CHRIS BUKARD)، توریسم بلاگر آمریکایی، از سال ۲۰۰۹ میلادی به نوشتن در زمینه گردشگری و تفریح مشغول شده و اکنون قریب به ۳ میلیون فالور در اینستاگرام دارد. پر واضح است که چنین متخصص گردشگری، چرا در فهرست ۱۰ گردشگر تاثیر گذار اینترنت در فهرست فوربس ۲۰۱۸ میلادی قرار گرفته است. او بیش از ۳ هزار عکس به اشتراک گذاشته و شما از قاب تصاویر دیدنی اش به سفر به صدها شهر جهان می برد. کریس بوکارد در این عکس، شما را به تماشای طبیعت دیدنی موج سواری در آب خروشان میبرد.ده ها هزار عکسی که گردشگری از این منطقه منتشر کرده اند را تماشا کنید.

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

جهانگردی هیجان انگیز با بانو کیت! 

کیت مک کولی (KATE MCCULLEY)، جهانگرد محبوب آمریکایی، ظرف چند سال اخیر به بیش از ۷۰ کشور دنیا سفر کرده و هزاران عکس از مناطق گردشگری و تفریحی ۵ قاره گرفته و با قلم شیوا و دوست داشتنی اش، در اختیار عاشقان سفر قرار داده است. اواز جمله گردشگران زن اینستاگرام است که تنها سفر می کند و یافته هایش برای بانوانی که علاقمند به تنها سفر کردند هستند مناسب تشخیص داده می شود. 

جهانگردی در اینستاگرام, وقت سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
2