فرودگاه هات یای تایلند

01 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت

سالانه در این فرودگاه ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر، ۹ هزار و ۵۰۰ پرواز و ۱۲ هزار تن بار را جا به جا می کند. فرودگاه هات یای به تمامی فرودگاه های داخلی تایلند مانند سووارنابهومی بانکوک و دون موئناگ پرواز دارد.در ادامه با وقت سفر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این فرودگاه بین المللی به شما ارائه دهیم.

فرودگاه بین المللی هات یای تایلند | Hat Yai International Airport

امروزه دنیا ، تایلند را به عنوان یکی از قطب های مهم گردشگری آسیای جنوب شرق می شناسد و بسیاری از گردشگران این کشور را برای مسافرت بر می گزینند ، به همین دلیل فرودگاه های آن از جمله فرودگاه های شلوغ و پرتردد جهان به حساب می آیند ، جاذبه های گردشگری تایلند بسیار زیاد است و یکی از عوامل مهم جذب توریست به این کشور می باشد و سفر به تایلند جز خاطرات فراموش نشدنی زندگیتان خواهد بود. فرودگاه هات یای تایلند فرودگاهی بین المللی است که به منطقه جنوبی تایلند خدمات می رساند. در حال حاضر این فرودگاه در حال توسعه و گسترش است تا بتواند حدود ۴٫۵ میلیون مسافر را در سال ۲۰۱۸ اداره کند و بر طبق برنامه ریزی های آینده قادر خواهد بود تا سال ۲۰۳۰ حدود ۱۰ میلیون مسافر را جابه جا و اداره کند. در طبقه اول ساختمان ترمینال آن، پیشخوان اطلاعات فرودگاه قرار دارد که می توانید برای رفع سوال های خود به آنجا مراجعه کنید. این پیشخوان در نزدیکی سالن پروازهای ورودی داخلی قرار دارد.

فرودگاه هات یای تایلند  , وقت سفر

فرودگاه هات یای به تمامی فرودگاه های داخلی تایلند مانند سووارنابهومی بانکوک و دون موئناگ پرواز دارد. به راحتی می توانید خود را به فرودگاه شرقی یو-تاپو برسانید یا به هر گوشه دیگر از تایلند پرواز داشته باشید.

معرفی فرودگاه بین المللی پاتایا در تایلند

این فرودگاه برای مسلمانانی که قصد سفر به مکه را دارند، بسیار اهمیت دارد. سالانه در این فرودگاه ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر، ۹ هزار و ۵۰۰ پرواز و ۱۲ هزار تن بار را جا به جا می کند. فرودگاه هات یای به تمامی فرودگاه های داخلی تایلند مانند سووارنابهومی بانکوک و دون موئناگ پرواز دارد. به راحتی می توانید خود را به فرودگاه شرقی یو-تاپو برسانید یا به هر گوشه دیگر از تایلند پرواز داشته باشید. پروازهایی به شهرهای شمالی تایلند مانند چیانگ مای و چیانگ رای نیز از فرودگاه هات مای تایلند امکان پذیر است.

فرودگاه هات یای تایلند  , وقت سفر

درباره فرودگاه هات یای تایلند

فرودگاه هات یای تایلند فرودگاهی بین المللی است که به منطقه جنوبی تایلند خدمات می رساند. در حال حاضر این فرودگاه در حال توسعه و گسترش است تا بتواند حدود ۴٫۵ میلیون مسافر را در سال ۲۰۱۸ اداره کند و بر طبق برنامه ریزی های آینده قادر خواهد بود تا سال ۲۰۳۰ حدود ۱۰ میلیون مسافر را جابه جا و اداره کند. در طبقه اول ساختمان ترمینال آن، پیشخوان اطلاعات فرودگاه قرار دارد که می توانید برای رفع سوال های خود به آنجا مراجعه کنید. این پیشخوان در نزدیکی سالن پروازهای ورودی داخلی قرار دارد. این فرودگاه برای مسلمانانی که قصد سفر به مکه را دارند، بسیار اهمیت دارد. سالانه در این فرودگاه ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر، ۹ هزار و ۵۰۰ پرواز و ۱۲ هزار تن بار را جا به جا می کند. فرودگاه هات یای به تمامی فرودگاه های داخلی تایلند مانند سووارنابهومی بانکوک و دون موئناگ پرواز دارد. به راحتی می توانید خود را به فرودگاه شرقی یو-تاپو برسانید یا به هر گوشه دیگر از تایلند پرواز داشته باشید. پروازهایی به شهرهای شمالی تایلند مانند چیانگ مای و چیانگ رای نیز از فرودگاه هات مای تایلند امکان پذیر است.

اطلاعات کلی فرودگاه هات یای تایلند

نام فرودگاه بین المللی چیانگ مای : Hat Yai International Airport


سایت: hatyaiairportthai.com


آدرس: درس: ۹۹ หมู่ ۳ Khlong La, อำเภอ คลองหอยไข่ Chang Wat Songkhla 90115, Thailand

نام کامل فرودگاه : هت یای

کد یاتا  : HDY

عرض جغرافیایی : 6.93278

طول جغرافیایی : 100.395

فرودگاه هات یای تایلند روی نقشه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
1