درخواست آنلاین ویزای کانادا

درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین

یکی از روش ها و به گفته بسیاری،بهترین روش فعلی برای ارائه درخواست ویزای کانادا، روش آنلاین است. در این روش اطلاعات متقاضی در سایت اداره مهاجرت ثبت و یک حساب کاربری برای وی ایجاد می شود . کلیه مدارک متقاضی باید اسکن شوند و در اکـانت آنلاین ایشان، آپلود گردند.

هزینه ویزای کانادا

هزینه های مرتبط با ویزا ( ۱۰۰ دلار ) و انگشت نگاری ( 85 دلار ) باید در همان مرحله و به صورت آنلاین پرداخت گردند . از آن جایی که پــس از سابمیـت نهایی درخواست، امکان حذف و اضافه مدارک وجود ندارد؛ دقت نمایید که مدارک خود را درست و کامل تحویل نمایید. پس از به اتمــام رسیدن این پروسه ، نامــه انگشت نگاری و برگه تاییدیه ثبت نام به همراه شماره درخـواست ، برای متقاضــی ارسال می شود که به متقاضی اجازه می دهد ظرف مدت سی روز برای انگشت نگاری اقدام نماید.

انگشت نکاری برای ویزای کانادا

مراجعه متقاضی به یکی از دفاتر VAC شرکت خواهد بود و نیازی به تعیین وقت سفارت ندارد. با توجه به دایر نبودن سفارت کانادا در ایران، اعلام شده است که متقاضیان ایـرانی باید برای انگشت نگاری به بعضی از شهرها در کشورهای اطراف (آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی) مراجعه نمایند. با این وجود مراجعه متقاضیان به سایر نقاط، خللی در پرونده به وجود نمی آورد.

پاسخ درخواست ویزای کانادا

پس از بررسی پرونده از سوی سفارت، تصمیم گیری نهایی از طریق همین اکانت آنلاین به متقاضـی اعلام می شود تا در صورت قبــول درخواست، پاسپورت خود را برای صدور ویزا به سفارت ارائه دهد. توجه داشته باشید معمولا درخـواست های آنلاین خیلی زودتر مورد بررسی قرار می گیرند. 

برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در وقت سفر تماس بگیرید. 88530457-021