ویزای تضمینی

شرایط اخذ ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا یکی دیگر از مجموعه خدمات ویزای کانادا در شرکت وقت سفر می باشد. وبسایت وزارت خارجه کانادا از زبان های انگلیسی و فرانسوی پشتیبانی نموده و شما با استفاده از یکی از این دو زبان قادر خواهید بود فرآیند ثبت نام خود را پیگیری نمایید. در صورتی که شما آشنایی کافی با زبان های انگلیسی و فرانسوی ندارید  باید از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.در صورتی که با فرم های وقت سفارت کانادا آشنایی کامل ندارید، تکمیل این فرم ها را به دست یک کارشناس در این زمینه بسپارید ، تا از بابت پر کردن درست فرمها نگرانی نداشته باشید، به این منظور می توانید این کار را به کارشناسان وقت سفر واگذار کنید.

لازم به ذکر است از آنجایی که آفیسرهای سفارت کانادا با دقت جزئیات این فرم ها را بررسی می نمایند، تکمیل این فرمها به زبان انگلیسی بسیار مهم تلقی می شود. داشتن پاسپورت معتبر یکی دیگر از الزامات برای اخذ ویزای تضمینی کانادا است. در صورت اقدام برای اخذ ویزای تضمینی کانادا پاسپورتی با حداقل یک سال اعتبار، معتبر شناخته می شود. اگرچه ممکن است دیده باشید که افرادی پاسپورت با ۶ ماه اعتبار را برای صدور ویزای تضمینی کانادا کافی می دانند اما واقعیت چیز دیگری است. زیرا شش ماه اعتبار از زمانی مورد محاسبه قرار می گیرد که شما ویزای کانادای خود را اخذ کرده باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تضمینی کانادا

✔ اصل پاسپورت 

✔ دو قطعه عکس

✔ ترجمه شناسنامه

مدارک و حقوق

✔ مدارک شغلی تمامی افراد تحت حمایت شرکت

✔ ترجمه سند ملکی

✔ پرینت 6 ماهه حساب بانکی

✔ تمکن مالی به لاتین بالای ۲۰۰ میلیون تومان

نکات :

* با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزای تضمینی کانادا طول می کشد، بهتر است پاسپورت شما حداقل یکسال اعتبار داشته باشد. برای اینکه دقیق تر بیان کنیم باید بگوییم سفارت خانه کانادا شرط ۳ ماه اعتبار بیشتر از زمان ویزا را برای اعتبار پاسپورت قرار داده است. در نتیجه برای متقاضیان ویزای ۶ ماهه پاسپورتی با اعتبار ۹ ماهه مورد نیاز است. حال با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزا به طول خواهد انجامید، شما به پاسپورتی با ۱ سال اعتبار نیاز دارید.

در قدم بعد به یک حساب معتبر خارجی برای پرداخت هزینه ها و صدور ویزای تضمینی کانادا نیاز دارید. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و همچنین محدودیت های بانکهای ایرانی برای کار با همتایان خارجی شما ملزم به استقاده از حساب های معتبر خارجی خواهید بود. البته اگر امکان دسترسی به اینگونه حساب ها همانند مستر کارت یا ویزا کارت را ندارید، می توانید تمام هزینه های صدور ویزای تضمینی کانادا را به شرکت وقت سفر بسپارید تا با استفاده از حساب های معتبر و تحت نظارت خودتان پرداخت های شما را انجام دهند.

عکس با ابعاد ۳٫۵*۴٫۵ به گونه ای که چهره شما به صورت کامل قابل تشخیص باشد مورد نیاز است. زمینه عکس باید سفید و کیفیت رنگها مناسب و استاندارد باشد. وبسایت های وزارت خارجه کانادا و آمریکا این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده اند تا با آپلود آزمایشی عکس ها کیفیت آن ها را ارزیابی کنند. در صورتی که عکس ارسالی با مشکلی رو به رو باشد به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که می خواهید خیالتان از نظر کیفیت عکس ها راضی باشد می توانید عکس خود را به ما بسپارید تا به گونه ای مناسب برای شما آپلود نماییم.

نکات مهم در اخذ ویزای تضمینی کانادا

در سال های اخیر سفارت کانادا بارها قوانین  اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین نسبت سخت گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با تغیرات زیادی همراه بوده است. شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، بنابراین نمی توان یک چهارچوب کلی در نظر گرفت. مشاوران وقت سفر با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در خصوص خدمات ویزای تضمینی کانادا و با آگاهی از روال  سفارت  کانادا در سال 2018، ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می کنند و بهترین مشاوره را بسته به شرایط مسافر به او می دهند. متقاضیان از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی هم چون اخذ دعوتنامه و پذیرش، تور انگشت نگاری، راهنما و لیدر فارسی زبان، پیکاپ پاسپورت، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می گردد.

برای کسب  اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تضمینی کانادا با همکاران ما در وقت سفر تماس بگیرید. 88530457-021