ویزای سرمایه گذاری انگلیس

ویزای سرمایه گذاری انگلیس

سرمایه گذاری در انگلستان و شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی در انگلستان در سال 2018 چگونه است؟ مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در انگلستان چقدر است ؟ مبلغ سرمایه گذاری در آخرین قوانین مربوط به سرمایه گذاری در انگلستان چه مقداری است؟ حداقل مبلغ سرمایه گذاری در انگلستان در سال 2018 و مهاجرت به انگلستان از این طریق چه میزانی است؟و آیا با سرمایه گذاری در انگلستان میتوانیم اقامت دائم انگلستان برای خانواده کسب کنیم ؟

عکسسسسسسسسسسسسس

سولات زیادی در خصوص ویزای سرمایه گذاری در انگلستان وجود دارد یا مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، آیا واقعا چیزی به نام مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان وجود دارد ؟ این سوالی است که بسیاری از متقاضیان ویزای انگستان می پرسیدند لذا در این مقاله در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان ، ویزای سرمایه گذاری در انگلستان ، چگونگی اخذ اقامت پس از سرمایه گذاری در انگلستان و تمامی اثار این گونه مهاجرت به انگلیس را بررسی می کنیم . در واقع به وسیله این مقاله کلیه اطلاعاتی که شما را به بحث سرمایه گذاری در انگلستان می رساند را منتقل نموده و سعی می کنیم که ابهامات ذهنی شما را مرتفع کنیم.

انواع ویزای سرمایه گذاری انگلستان

دو مدل ویزای سرمایه گذاری در انگلستان وجود دارد،البته این که می گویم دو نوع ویزای اصلی دارد به این مفهوم است که دو راه در انگلستان بسیار شناخته شده است و اکثر متقاضیان این دوراه را جستجو می کنند.

ویزای ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان( tier1 ):

در اینجا در مورد ویزای دویست هزار پوندی توضیح می دهیم که اولین راه و مهمترین راه میباشد. این نوع ویزا در اصطلاح ویزای کارآفرینی خوانده می شود که از طریق سرمایه ایی معادل ۲۰۰ هزار پوند در انگلستان صورت میگرد . البته در تقسیم بندی ویزا های سرمایه گذاری در انگلستان این ویزا ، ویزای tier1 خوانده میشود .شما میتوانید برای ویزای tier1 یا ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان یا اساسا سرمایه گذاری در انگلستان از این طریق اقدام کنید و اگر معادل ۲۰۰هزار پوند سرمایه در دسترس داشته باشید. نکته بسیار مهم این است که شما میتوانید دو خانواده را با همین یک مبلغ برای مهاجرت اعزام کنید. در ضمن هر خانواده شامل main applicant یعنی درخواست کننده اصلی به انضمام خانواده وی یعنی زن و بچه های زیر ۱۸ سال می شود . بنابراین در ویزای سرمایه گذاری در انگلستان حتما شخص می تواند به همراه همسر و بچه های زیر ۱۸ سالش اقدام کند .شما می توانید این پول را در حساب خودتان به طور نقدی داشته باشید یا در حال حاضر در انگلیس سرمایه گذاری کرده باشید .البته نوعی ویزای ۵۰ هزار پوندی هم در انگلستان وجود دارد که در خصوص این نوع ویزا نیز توضیحانی بیان میشود.اما این نوع ویزایtier1 یا همان ویزای ۲۰۰هزار پوندی چگونه هست و چه آثار حقوقی دارد؟

ویزای دو میلیون پوندی انگلستان:

ویزای ۲ میلیون پوندی انگلستان در سال 2018 امکانپذیر است و امکان اخذ اقامت دائم انگلستان و اخذ تابعیت انگلستان از طریق ویزای 2 میلیون پوندی انگلستان وجود دارد. ویزای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان درواقع بدین معناست که شخص متقاضی این ویزا بتواند مبلغ دو میلیون پوند را به عنوان سرمایه خود به کشور انگلستان انتقال دهد که مهمترین عامل برای کسب این نوع ویزای سرمایه گذاری، مدارک مالی می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری انگلستان

  •  پاسپورت معتبر ( بدون پاسپورت معتبر امکان اقدام برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی وجود ندارد ).
  • عکس (عکسها سایز پاسپورت)

دقت بفرمایید تمامی این مدارک که برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی یا سرمایه گذاری لازم است دقیقا از سایت خود وزارت کشور انگلستان ترجمه گردیده است.در ضمن شما نیاز به یک دلیل مبتنی سرمایه گذاری در انگلستان یا داشتن مبلغ ۲۰۰ هزار پوند دارید به این مفهوم که باید سندی ارائه کنید که نشان دهد مبلغ فوق ذکر در دسترس شما است.

  • ارائه بیزینس پلن: یعنی طرح تجاری ، بدون طرح تجاری امکان درخواست ویزا وجود ندارد.همچنین علاوه بر مبلغ ۲۰۰هزار پوند شما باید نشان دهید که می توانید هزینه خودتان و همسر و بچه هایتان را نیز در انگلیس پرداخت کنید که ما پیشتر در خصوص آن توضیح خواهیم دهیم.
  • مدرک زبان انگلیسی (چنانچه در خصوص ارائه این مدارک به سفارت انگلیس سوالی دارید می توانید از مشاورین ما بپرسید).

اما چگونه بایستی در خواست ویزای سرمایه گذاری در انگلستان کرد یا اساسا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان از کجا آغاز کنیم. 

ویزای ۲۰۰هزار پوندی انگلیس ابتدا برای مدتی برای شما صادرمی شود تقریبا بیش از سه سال سپس بایستی شما ثابت کنید که توانسته اید  اولا در انگلیس کار کنید و به عنوان یک مدیر تجاری قوی عمل کرده باشید و حداقل دو نفر تبعه انگلیس را در انگلستان را استخدام کرده باشید. در این صورت شما از این ویزا بهرمند خواهید شد ضمنا در این نوع ویزا شما بایستی حداقل سالی شش ماه در انگلستان حضور داشته باشید اگر بیشتر از شش ماه انگلیس را ترک کنید ویزا شما تمدید نخواهد شد .

بعد از این که شما توانستید ویزای خود را در انگلستان تمدید کنید و به ۵ سال اقامت رسیدید بعد از ۵ یا ۶ سال می توانید در خواست پاسپورت انگلستان کنید یاهمان تابعیت انگلستان که در نتیجه سرمایه گذاری در انگلستان به شما اعطا می گردد.

البته این نوع ویزا و اقدامات آن بسیار پیچیده است، شما بایستی به سفارت انگلستان رجوع نموده و حتما اثر انگشت خود را در انجا ثبت کنید. تمامی مدارک توسط سفارت بررسی ودر همان ابتدای امر مورد سوال و مصاحبه قرار خواهید گرفت.

بابت جلسه ملاقات و بررسی مدارک قاعدتا مبلغی را سفارت از شما دریافت خواهد کرد .توجه داشته باشید که این ویزا یکی از بهترین انواع ویزا برای رسیدن به اقامت انگلستان می باشد و در این ویزا با این که شما فقط ۲۰۰ هزار پوند سرمایه گذاری می کنید اما دو خانواده می توانند تابعیت انگلستان را اخذ نمایند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای کاری انگلیس با همکاران ما در وقت سفر تماس بگیرید.