ویزای دیدار اقوام انگلیس

ویزای دیدار اقوام انگلیس 

ویزای دیدار اقوام انگلیس برای متقاضیانی است که می خواهند برای دیدار اقوام ، دوستان و آشنایان وارد انگلستان شوند.به طور کلی ویزاهای ویزیتور 6 ماه اعتبار دارند و به صورت Multiple صادر می گردند، یعنی متقاضی می تواند در طول اعتبار ویزا چندین بار وارد انگلستان شود. ویزاهای ویزیتور با اعتبار  1، 2، 5 و 10 ساله  نیز صادر می گردند.
در ویزای ویزیتور موارد متعددی توسط سفارت بررسی می شود که از مهمترین آنها می توان به بررسی شرایط مالی، خانوادگی و اطمینان از ترک خاک انگلستان پیش از اتمام مهلت ویزای انگلیس اشاره نمود.
افسران ویزا باید در مورد توانایی مالی متقاضیان در مورد تامین مخارج سفر به انگلستان، هزینه های اقامت، اسکان و هزینه های دیگر قانع شوند. درنتیجه باید اطلاعات و مدارک کامل و کافی در مورد توانایی مالی متقاضیان آماده و ارائه شود.
افسران ویزا سابقه مهاجرتی، شرایط خانوادگی و کاری متقاضیان را در نظر می گیرند. تاریخچه سفر متقاضیان به کشور انگلستان، کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، استرالیا و… از نکات مثبت پرونده محسوب می گردد.
به طور کلی ویزای ویزیتور شرایط ساده ای برای متقاضیان داخل ایران ندارد. به همین دلیل کارشناسان وقت سفر بعد از ارزیابی شرایط متقاضیان، راهنمایی های لازم را در خصوص ارائه مدارک به سفارت می نمایند.

مدارک ویزای دیدار اقوام انگلستان

اگر مدارک به زبان فارسی می باشد باید ترجمه شده و دارای مهر دارالترجمه  باشد.

✔ شناسنامه

✔ سند ازدواج

✔ اسناد ملکی

✔ گواهی سپرده (تمکن مالی)

✔ پرینت بانکی 6 ماه آخر

✔ فیش حقوقی

✔ گواهی اشتغال به کار (روزنامه رسمی،مالیات پرداخت شده،کارت بازرگانی)

✔ پاسپورت (در زمان ارئه به سفارت حد اقل 6 ماه اعتبار داشته باشد)

✔ دو قطعه عکس 4.5*3.5  و یا  4*3 و یا 4*6

مدارک دعوت کننده :

✔ دعوت نامه

✔ کپی پاسپورت و یا ویزا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای دیدار اقوام انگلیس با همکاران ما در وقت سفر تماس بگیرید. 88530457 - 021