حضور در سفارت انگیس

حضور در سفارت

تحضور متقاضیان برای انگشت نگاری و ارائه مدارک برای تمامی انواع ویزای انگلیس الزامی می باشد. زمان انگشت نگـاری حدود ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید. با توجه به این که متقاضیان ویزای توریستی، تجاری و یا دانشجویی ملزم به دریافت برگه عبور هستند، حتما باید ۳ روز کاری در آنکـــارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برگه عبور برایشان صادر شود اما متقاضیان ویزای اقامتی نیازی به ماندن بـیش از یک روز ندارند .

توجـه داشته باشید امکان صدور برگه عبور در کشور امارات وجود ندارد لذا متقاضیانی که به این کشـــور مراجعه می کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری ( ۲۰ تا ۲۵ روز ) در امارات بماننـد یا به خرید خدمــاتی همچون PRIORITY, SUPER PRIORITY ، PASSPORT PASS BACK اقدام نمایند.

جزییات این خدمات به شرح زیر میباشد:

PRIORITY 

با خرید این سرویس نتیجه ویزای شما در عرض ۵ روز کاری (بین ۵ تا ۸ روز) صادر خواهد شد. هزینه این سرویس که مبلغ ۱۹۱ دلار آمریکا است بایـد نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود .

SUPER PRIORITY

هزینه این سرویس که مبلغ ۶۴ دلار آمریکا است باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. با خرید این سرویس گذرنامه در همان روز انگشت - نگاری به شما باز می گردد و می توانید به ایران برگردید. نتیجه ویزای شما پس از ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) صادر خواهد شد و سفارت به شما اطـــلاع خواهد داد تا به امارات بازگردید و گــذر نامه خود را به سفارت تحویل دهید. پس از تحویل گذرنامه نتیجه ویزا طی ۳ روز به شما ارائه می شود.