ویزای هلند

متقاضیان ویزای شنگن که قصد سفر به کشور هلند را دارند می توانند از خدمات ویزای هلند در آژانس مسافرتی وقت سفر استفاده نمایند. لازم به ذکر است متقاضی می بایست دارای حداقل شرایط یعنی دارا بودن شغل و مدارک مربوط به آن و همچنین دارا بودن حساب بانکی با موجودی مکفی جهت سفر به اروپا باشد.

ویزای هلند

با توجه به توضیحاتی که درضمینه انواع ویزاهای مهاجرت به هلند در این مقاله به شما داده می شود امید بر این داریم که اگر متقاضی مهاجرت به هلند هستید بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را در این مقاله ابدست آورید و همچنین جهت مشاوره بیشتر میتوانید با همکاران ما در وقت سفر تماس حاصل نمایید.

ویزای هلند,انواع ویزای هلند,وقت سفر

البته درمورد مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند مطالب قابل ذکر بسیار زیاد است ، به طور مختصر در این مقاله نکات کلیدی و اصلی مرتبط با تمامی فرایند ها ی مربوط به ویزای به هلند و انواع ویزاهای مهاجرتی به هلند می پردازیم ، ضمن این که در پایان ذکر می کنیم . بسیاری از افراد سوال می پرسند که چطور می توانند شرایط مهاجرت به هلند را داشته باشند ؟ آیا مدارک مربوط به مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند مواردی هست که بتوانند فراهم کنند یا خیر؟ به این سوالات شما پاسخ خواهیم داد اولا جهت مهاجرت به هلند یا ماندن در هلند هر شخصی نیاز به اخذ روادید ندارد ، برای مثال افرادی که سیتیزن در اتحادیه اروپا هستند یا در منطقه ی EEA یا منطقه ی ویژه اقتصادی اروپا هستند یا سیتیزن ومقیم کشور سوئیس هستند نیازی به اخذ هیچ گونه ویزایی در باب مهاجرت به هلند ندارند.

کشورهایی که در زیر نام میبریم جهت مهاجرت هلند نیاز به اخذ ویزا ندارند.

Albania, Andorra, Antigua and Barbuda, Argentina, Australia, Bahamas, Barbados, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Brunei Darussalam, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Dominica, El Salvador, Former Yugoslav Republic of Macedonia, Grenada, Guatemala, Holy See (State of the Vatican), Honduras, Israel, Japan, Kiribati, Malaysia, Marshall Islands, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, (Republic of) Monaco, Montenegro, New Zealand, Nicaragua, Palau, Panama, Paraguay, Samoa, San Marino, Seychelles, Serbia, Singapore, Solomon Islands, South Korea, St. Kitts and Nevis, St. Lucia, St. Vincent and the Grenadines, Timor-Leste, Tonga, Trinidad and Tobago, Tuvalu, United Arab Emirates, United States of America, Uruguay, Vanuatu, Venezuela.

جهت مهاجرت به هلند اگر قصد اقامت بیش از سه ماه در این کشور را دارید نیازدارید اقامت MVV را اخذ نمایید. MVV یک اقامت موقت در پروسه ی مهاجرت به هلند برای هر شخصی که بیش از سه ماه می خواهد در کشور هلند اقامت داشته باشد می باشد. اگر شما جزو ملیت هایی هستید که نیاز به اخذ روادید جهت مهاجرت به هلند دارید حتما باید به سفارت هلند در کشور خود مراجعه نموده و حدودا دو ماه قبل از این که نیازمندید در کشور هلند حضور داشته باشید و مهاجرت به هلند شما انجام شود میبایست درخواست خود را ثبت نموده باشید. در موضوع مهاجرت به هلند انواع ویزا وجود دارد. دقت بفرمایید اگر متقاضی مهاجرت به هلند هستید ، نوع تقاضای شما بابت این که نوع ماندن شما در خاک هلند را تعیین می کند موجب می شود نوع ویزای شما مشخص شود.

انواع مختلف ویزاهای هلند

ویزای ترانزیت هلند - ویزای اجازه ی کار هلند - ویزای توریستی هلند - ویزای اقامت هلند - ویزای تجاری هلند

ویزای توریستی هلند

ازنوع کوتاه مدت با زمان مشخصی ( حد اکثر 90 روز ) میباشد و برای اشخاصی صادر میشود که با اهداف گردشگری و گشت و گذار به کشور هلند سفر میکند .

ویزای تجاری هلند

برای کسانی صادر میشود که به قصد تجارت و اهداف تجاری به کشور هلند سفر میکنند. 

 ویزای ترانزیت هلند

ویزای ترانزیت ویزایی می باشد که در اصل حکم اجازه ی ورود به فرودگاه های هلند را داده تا شما به مقصد نهایی خود انتقال پیدا کنید. بر فرض مثال پرواز خود را تغییر دهید ،اما نمی توانید فرودگاه را ترک کنید و از مرز فرودگاه وارد شهرهای مربوط در کشور بشوید و فقط می توانید در محدوده داخل سالن فرودگاه سالن های خود را جهت تغییر پرواز تغییر دهید.

ویزای اقامت MVV هلند

این اقامت نوعی اقامت موقت است ، در اصل اجازه موقت اقامت ، و شما می توانید با این نوع اقامت در خاک هلند ورود کنید ، یعنی مهاجرت شما به هلند به صورت موقت انجام شود. معمولا این نوع ویزا برای دانشجویانی می باشد که برنامه ی این را دارند وارد کورس های دانشگاهی شوند که این کورس ها بیش از سه ماه طول دوره ی پاس کردن آنها به طول می انجامد.

ویزای اجازه ی کار هلند

ویزای کار هلند قواعد مشخصی دارد. در مورد مهاجرت به هلند بحث کار در هلند که پیش می آید ذکر این نکته الزامی است که دوستانی که متقاضی هستند این قانون را باید بدانند در باب ویزا کار هلند ابتدا نیاز هست ورود به هلند داشته باشند در خاک هلند که هستند اگر Skilled و متخصص هستند می توانند با اخذ اجازه اقامت GVVA در اصل یک اجازه اقامت و یک اجازه کار از دولت هلند اخذ کنند.

در اصل این اجازه اقامت GVVA هم یک اجازه اقامت هست هم یک اجازه کار هست،همچنان که ثابقا هم توضیح داده شده است جهت مهاجرت هلند افرادی که عضو اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا می باشند ، همچنین افرادی که اقامت یا سیتیزن شیپ کشور سوئیس را دارند نیاز به اجازه ی اقامت و کار نداشته ومی توانند آزادانه در خاک هلند ورود کرده و دنبال فرصت های شغلی باشند در اصل نیازی به اخذ GVVA ندارند. البته ذکر این نکته هم ظریف می باشد که اگر شخص سیتیزن یا مقیم کرواسی باشد اگر دوازده ماه در خاک هلند مانده باشد می تواند بدون اخذ GVVA اجازه کار و اقامت داشته باشد. در بخش مهاجرت کاری به هلند در اصل جهت متقاضیانی که مهاجرت به هلند را از باب کار مورد نیاز می بینند می توانید توضیحات تکمیلی در این موضوع را که موضوع کار و کارفرما در هلند می باشد را مطالعه نمایید و کسب اطلاعات دقیق بنمایید.

مهاجرت به هلند که این کشور ، کشوری عضو موحده ی شنگن می باشد این امکان را به شما میدهد با اخذ روادید هلند اجازه ی مسافرت وتردد در کل اتحادیه ی شنگن را داشته باشد. اگر شما اخذ روادید شنگن نمودید می توانید بازه زمانی ۹۰ روز طی دوره شش ماهه در اتحادیه شنگن حضور داشته باشید.

شما می توانید در طی آن شش ماه که اجازه ی حضور در اتحادیه شنگن با یک ویزای شنگن هلند دارید به تعداد دفعاتی که نیاز دارید به خاک هلند ورود و خروج کنید اما در کل می توانید ۹۰ روز در این خاک حضور داشته باشید.

دقت فرمایید در موضوع مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند که ورود میکنید مبانی مربوط به مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ، مهاجرت به هلند از طریق تولد ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی که البته این روش سوم کاملا رد شده است و در کشور عزیزمان خلاف مقررات می باشد،مهاجرت هلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت هلند از طریق کار و مهاجرت هلند از طریق تحصیل مورد بحث و بررسی و تشویق قرار می گیرد. دقت فرمایید مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند قواعد پیچیده ای ندارد و مانند سایر کشورهای عضو اتحادیه شنگن در صورتی که متقاضی مدارک مورد نیاز را داشته باشد می تواند به راحتی به اخذ روادید دست پیدا کند منتهی شما نیاز دارید حتما با یک وکیل حقوق بین الملل مشورت نمایید.

در صورتی که پرونده شما به مسئله ای دچار شده است شما می توانید مشکلات و مسائل حقوقی مکاتبات خود با خارج از ایران را به یک مشاوره یا وکیل حقوق بین الملل بسپارید.

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن هلند:

✔ تمامی مدارک فارسی باید ترجمه رسمی انگلیسی داشته باشد.

✔ اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور (امضاء شده).

✔ فتوکپی از صفحات 9-1 (گذرنامه های قبلی) یا 5-1 (گذرنامه های جدید ) و ویزاهای 3 سال گذشته به علاوه یکسری کپی از صفحات مشخصات و اعتباری برای بخش فروش.

✔ اصل فرم ویزا با امضاء توسط مسافر. " برای افراد همراه (همسر و فرزندان) باید فرم ویزای جداگانه با امضاء فرستاده شود." -تکمیل فرم مشخصات فردی (به طور کامل).

✔ دو قطعه عکس 3 در 4 رنگی زمینه سفید از رو به رو که کمتر از شش ماه پیش گرفته شده باشد.

✔ ترجمه انگلیسی فتوکپی شناسنامه صفحه 2-1. -ترجمه انگلیسی روزنامه رسمی، گواهی اشتغال به کار، پروانه کسب اتحادیه، گوهی اشتغال به تحصیل، گواهی بازنشستگی،... ) در گواهی اشتغال به کار و گواهی اشتغال به تحصیل حتما باید نام مسافر و تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ تور ذکر شده باشد؛ کسانی که فقط گواهی شغلی ارائه می دهند لیست 6 ماهه گذشته بیمه با مهروامضاءالزامی است ؛ برای افراد محصل، گواهی اشتغال به تحصیل الزامی است ؛ برای افراد بازنشسته، حکم بازنشستگی یا کارت بازنشستگی و یا آخرین فیش حقوقی الزامی است.

✔ گواهی مدت مرخصی. -پرینت انگلیسی حساب جاری 3 ماه اخیر با گردش کار بالا با مهر و امضاء (توسط بانک). -ترجمه انگلیسی سند مالکیت به نام مسافر (تمام صفحات).

✔ برنامه سفر و رزرو هتل به همراه کپی. -بیمه نامه مسافرتی با حداقل سقف پوشش 30000 یورو.

نکات مهم

✔ تمامی مدارک متقاضی می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شود. -حداقل یک سوم زمان اقامت مسافر در اروپا باید در کشور هلند بوده و به ازای آن هتل رزرو نماید.

✔ همراه داشتن 85 یورو در روز مصاحبه الزامی است. -پس از صدور ویزا به ازای هر نفر مبلغ ۵۰ میلیون تومان ضمانت نامه بانکی دریافت می گردد.

✔ با توجه به شرایط اخذ ویزای هر کشور، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید.

✔ ارائه ضمانت بازگشت الزامی است.

نحوه تعیین وقت مصاحبه هلند

برای مسافرت به کشورهای خارجی نیاز به اخذ ویزا از طریق سفارت کشور مورد نظر میباشد که این به نوبه ی خود نیاز به دریافت وقت سفارت دارد که شما باید با ارسال ایمیل به  سفارت خانه و دریافت کد وقت سفارت خوداقدام نمایید به دلیل زمان بر بودن ،فوت وقت و تخصصی بودن این پروسه عزیزانی که قصد سفر به کشور های مورد نظر را  دارند میتوانند انجام اخذ وقت سفارت هلند را به کارشناسان ما در وقت سفر، واگذار نمایند.

سفارت هلند در تهران

• نشانی: تهران، خیابان فردوسی، پلاک ۳۲۴

• تلفن بخش روادید: ۳۹۹۹۱۴۹۹-۰۲۱ (پاسخگویی روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر)

• تلفن پاسخگویی درباره مدارک لازم برای درخواست ویزا (تلفن گویا): ۳۹۹۹۱۲۱۳-۰۲۱

• کدپستی: ۱۷۹-۱۱۳۶۵

• صندوق پستی: ۱۷۹-۱۱۳۶۵


برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در وقت سفر تماس بگیرید. 88530457-021