هتل رامادا پلازا استانبول |Ramada Plaza Hotel Istanbul

Ramada Plaza Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ کافه بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره رامادا پلازا استانبول Ramada Plaza Hotel Istanbul City Center، کمتر از 2 کیلومتر با میدان تکسیم فاصله دارد. این هتل در چند قدمی ایستگاه متروی عثمان بی قرار دارد و می توان با پای پیاده از هتل به موزه ی نظامی استانبول و مرکز همایش های استانبول رسید. هتل رامادا پلازا استانبول مجهز به یک استخر روی پشت بام، یک باشگاه ورزشی و تسهیلات مرکز آبگرم است. همچنین یک غذا خوری عثمانی و یک حمام ترکی نیز در هتل وجود دارند. یکی از ورودی های ایستگاه مترو ی عثمان بی دقیقا در مقابل هتل قرار دارد که این مورد دسترسی گردشگران تور استانبول را به جاذبه های گردشگری استانبول راحت می کند. همچنین واحد های شارژ رایگان برای خودرو های برقی نیز موجود می باشند.

فضای راحت اتاق های هتل رامادا پلازا استانبول احساس در خانه بودن را به میهمانان القا خواهد کرد. امکانات موجود در اتاق ها با تکنولوژی پیشرفته شان برای آسایش هرچه بیشتر شما فراهم گشته اند. اتاق ها شامل تلویزیون صفحه تخت، اینترنت بی سیم رایگان، سرویس بهداشتی خصوصی کاشی شده با وان یا دوش و سشوار می شوند. برخی از اتاق ها دارا ی یک آشپزخانه کوچک یا فضای نشیمن هستند. همچنین یک جکوزی در بعضی از اتاق ها قرار دارد. در طبقه ی ورودی هتل بانک، پارچه فروشی، سلمانی و آژانس هواپیمایی وجود دارند.

در سونا ی بخار مرمرین یا سونای هتل رامادا پلازا استانبول استراحت کرده یا از خدمات ماساژ بهره ببرید. همچنین در داخل مجموعه ی هتل یک باشگاه ورزشی وجود دارد که به شما کمک می کند در طول اقامتتان، تناسب اندام خود را حفظ کنید.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: https://www.ramadaplazaistanbul.com/

تور های مرتبط