هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا استانبول |Titanic Business Hotel Istanbul

Titanic Business Hotel Istanbul

استانبول
رستوران سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره تایتانیک بیزینس بایرام پاشا (گلدن هورن) استانبول Titanic Business Bayrampasa Hotel Istanbul، مجموعه اقامتی لوکس و منحصر به فردی است که در منطقه بایرام پاشا، یکی از بخش های دیدنی شهر استانبول واقع شده است. ساختمان این هتل بر روی یکی از هفت مورد تپه های تماشایی شهر استانبول قرار گرفته است و چشم اندازی تماشایی از شهر و یک دسترسی ایده آل به منظور گردش و تفریح در بهترین نقاط آن را برای گردشگران تور استانبول در نظر گرفته است.

این مجموعه از طرف دیگر به روی چشم اندازی پانورامیک از دریای مرمره و به صورت همزمان به روی منظره ای باورنکردنی از دریا و همینطور بناهای دیدنی برجسته استانبول از جمله مسجد ایاصوفیه، مسجد بلو (آبی) و همینطور خیلج گُلدن هورن قرار دارد. منطقه بایرام پاشا به عنوان قلب تپنده منطقه تجاری شهر استانبول، موقعیت استراتژیکی را برای میهمانانی که به قصد انجام یک سفر کاری در این مجموعه حضور دارند فراهم می کند. ا

واحدهای اقامتی پر تعداد، مدرن و مجلل موجود در هتل پنج ستاره تایتانیک بیزنس بایرام پاشا شامل انواع اتاق های سوپریور با حق انتخاب از میان چشم اندازهایی از دریا و یا شهر، اتاق های دلوکس با حق انتخاب از میان چشم اندازهایی از دریا و یا شهر، اتاق های فمیلی و گرند فیملی که به شکلی ویژه برای پذیرایی از خانواده ها تدارک دیده شده اند و نیز هانیمون سوئیت ها که خاص ترین و تجملی ترین گزینه اقامتی هستند دسته بندی شده است. در کنار فضایی پر از آرامش و دکوراسیونی که محیطی گرم و صمیمی را تدایی می کند، امکانات رفاهی متنوعی در تک تک اتاق ها و سوئیت های این مجموعه گنجانده شده که در مورد برخی از این موارد می بایست به مینی بار، سیستم تهویه مطبوع هوا، میز تحریر، تلویزیون تخت، قسمت نشیمن و همینطور فراهم بودن امکان اتصال به اینترنت بیسیم به شکل رایگان اشاره داشت. در مجموع واحدهای اقامتی این مجموعه هم برای زوج ها و هم برای اقامت خانواده های کم جمعیت و حتی خانواده های پر جمیعت تر شرایط مناسبی خواهند بود.

وجود یک مرکز سلامتی و اسپا در این هتل به این معناست که میهمانان در صورت اختصاص زمان به خودشان، امکانات کاملی را برای کسب آرامش و استراحت بیشتر خواهند داشت. این بخش از هتل با یک مرکز اسپای کامل، ارائه کننده خدماتی همچون انواع روش های ماساژ، برنامه های تندرستی که توسط متخصصان ارائه می شوند، حمام ترکی، سونا، استخر شنا برای کودکان و بزرگسالان، تراس فضای باز به منظور آفتاب گرفتن، اتاق بخار و مهمتر از همه، سالن های ورزشی و باشگاه تناسب اندام می باشد.

این مجموعه توسط مسافرین تور استانبول به عنوان یکی از برترین اقامتگاه های ایده آل از لحاظ هزینه های پرداخت شده در مقابل خدمات ارائه شده نسبت به سایر هتل های موجود در شهر استانبول انتخاب شده است. همچنین فاصله فرودگاه بین المللی آتاتورک تا ساختمان هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا در حدود 10 کیلومتر می باشد که طی کردن این مسیر به وسیله تاکسی در حدود 20 دقیقه و فاصله آن تا فرودگاه صبیحا گوکچن نیز در حدود 37 کیلومتر می باشد.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

تور های مرتبط