هتل بیک برد استانبول |Black Bird Hotel Istanbul

Black Bird Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ ماساژ پذیرش 24 ساعته بار
باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره بلک برد استانبول Black Bird Hotel Istanbul، در منطقه لاللی استانبول واقع شده و کمتر از 2 کیلومتر تا مسجد فاتیح فاصله دارد. در این هتل حمام ترکی و اتاق های مجهز به تهویه مطبوع و همچنین وای فای رایگان موجود است.

اتاق های هتل بلک برد استانبول دارای مبلمان مدرن و پنجره هایی بزرگ از سقف تا زمین هستند که مشرف به شهر می باشند. در هر اتاق یک مینی بار، تلویزیون و یک گاو صندوق موجود است. هر روز صبح بوفه صبحانه در سالن هتل سرو می شود. در رستوران هتل انواع غذاهای محلی و دریایی با سبزیجات تازه سرو می شوند. قنادی هتل بصورت 24 ساعته انواع کیک و شیرینی ها را براب گردشگران تور استانبول ارائه می کند.

میهمانان می توانند از انواع ماساژ، سونا و سالن ورزشی هتل نیز لذت ببرند. هتل بلک برد دارای تور دسک است که می توانند برای کرایه خودرو و ارائه اطلاعات در مورد جاذبه هاب محلی به مسافرین تور استانبول کمک کنند. هتل بلک برد تا ایستگاه های حمل و نقل عمومی حدود 650 متر و تا دانشگاه استانبول حدود 1 کیلومتر فاصله دارد. فرانت دسک هتل 24 ساعته در خدمت میهمانان است و خدمات نگهداری بار نیز ارائه می شود.

چهارشنبه بازار تاریخی فاتیح یکی از جاذبه های این منطقه است. در بقیه روزهای هفته میهمانان می توانند از مسجد سلطان احمد، قصر توپکاپی، مسجد ایاصوفیه و پیاده روی در خیابان ساحلی کِنِدی لذت ببرند.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.blackbirdhotel.com/

تور های مرتبط