هتل الیت ورد پرستیژ استانبول |Elite World Prestige Hotel Istanbul

Elite World Prestige Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خشکشویی پذیرش 24 ساعته بار
باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره الیت ورد پرستیژ استانبول Elite World Prestige Hotel Istanbul، در منطقه ی پر جنب و جوش تکسیم قرار دارد. این هتل که اخیرا نوسازی شده است مجهز به یک حمام ترکی کاشی کاری شده و یک استخر سرپوشیده به همراه جکوزی می باشد.

اتاق های هتل الیت ورد پرستیژ به اینترنت بی سیم رایگان مجهز می باشند. این اتاق های بزرگ به زیبایی با رنگ های کرمی تزئین گشته اند و مجهز به تلویزیون صفحه تخت هستند. سرویس های بهداشتی خصوصی و کاشی کاری شده ی اتاق ها شامل لوازم حمام می شوند. 2 بطری آب معدنی نیم لیتری و لوازم تهیه ی چای و قهوه در هر اتاق وجود دارد. صبحانه به صورت روزانه در سالن صبحانه ی هتل الیت ورد پرستیژ سرو می شود. همچنین یک مرکز سلامتی و تناسب اندام کاملا مجهز، به همراه سونا در هتل قرار دارند.

کانتر پذیرش 24 ساعته ی هتل الیت ورد پرستیژ به گردشگران تور استانبول خدمات اتاق ارائه می دهد. سرویس های خشکشویی، لباسشویی و اتوکشی در صورت تقاضا و پرداخت اضافه بها فراهم می شوند. هتل الیت ورد پرستیژ استانبول به خیابان استقلال نزدیک است و مرکز کنگره ی استانبول و مرکز کنگره ی لطفی کرد، نیم کیلومتر با هتل فاصله دارند. پرسنل الیت ورد پرستیژ می توانند در برنامه ریزی برای گشت و گذار و بازدید از منطقه ی تاریخی سلطان احمد به شما کمک کنند.

هدف هتل الیت ورد پرستیژ این است که بهترین امکانات را با بالاترین کیفیت به مسافرین تور استانبول ارائه دهد. اتاق های راحت هتل مجهز به امکاناتی شیک هستند و محیط آرامش بخششان به شما کمک خواهد کرد که از استرس روزانه ی خود رهایی یابید. 

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: https://www.eliteworldhotels.com.tr/elite-world-prestige-hotel.aspx

تور های مرتبط