هتل مارمارا استانبول |The Marmara Hotel Istanbul

The Marmara Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره مارمارا تکسیم استانبول The Marmara Taksim Hotel Istanbul، بر فراز میدان تکسیم قرار گرفته است. اتاق های لوکس این هتل 5 ستاره دارای تلویزیون کابلی، اینترنت بیسیم رایگان و چشم اندازی بی نظیر از تنگه ی بسفر و شهر استانبول هستند. یک استخر روباز و مرکز آبگرم به همراه حمام ترکی در هتل وجود دارند. مارمارا تکسیم به مهمانانش یک دستگاه موبایل ارائه می دهد که می توانند با استفاده از آن از تماس های محلی و بین المللی - با تعدادی از کشور های مشخص - به صورت رایگان بهره ببرند. همچنین به همراه این موبایل یک دفترچه راهنمای شهر و اتصال به اینترنت برای گردشگران تور استانبول فراهم می شود.

هتل مارمارا تکسیم اتاق هایی بزرگ دارد که به کفپوش پارکت، کمد لباس و میز تحریر مجهز هستند. یک وان و یک سشوار در سرویس بهداشتی خصوصی مرمرین اتاق ها قرار دارند.

رستوران توتی چشم اندازی گسترده از میدان تکسیم داشته و مجموعه ی متنوعی از غذاها را برای صبحانه، نهار و شام سرو می کند. کافه توتی منویی متنوع از نوشیدنی و پیش غذا را ارائه می دهد. تراس رستوران رایکا چشم انداز گسترده ای از شهر دارد و انواع خوراک های محلی آناتولی و غذا های قومی را برای مهمانان آماده کرده است. برای نهار و شام یک منو ی ثابت وجود دارد. می توانید در چاکلت شاپ انواع شکلات و شیرینی خانگی را امتحان کنید. لابی لاونج نوشیدنی و پیش غذا سرو می کند.

مهمانانی که به دنبال سر حال شدن هستند می توانند در حمام ترکی هتل مارمارا تکسیم از ماساژ های آرامش بخش یا اسکراب بدن بهره ببرند. مرکز آبگرم هتل همچنین شامل سونا، جکوزی، سولاریوم و باشگاهی مشرف به میدان تکسیم است. هتل مارمارا تکسیم تنها چند قدم با ایستگاه مترو ی تکسیم فاصله دارد. با استفاده از فونیکولار می توان در عرض 2 دقیقه به ایستگاه تراموای کاباتاش رسید. فاصله ی کاخ دلما باغچه تا هتل مارمارا تکسیم به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی است. فرودگاه آتاتورک در 21 کیلومتری هتل واقع شده است.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: the-marmara-taksim.hotel-istanbul.net/en/

تور های مرتبط