هتل کوناک استانبول |Konak Hotel Istanbul

Konak Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره کوناک استانبول Konak Hotel Istanbul،، تنها چند قدم از مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول فاصله دارد. فاصله ی این هتل مدرن با میدان تکسیم به اندازه ی 7 دقیقه پیاده روی است. 2 رستوران و یک تراس در کوناک تکسیم قرار گرفته اند.

دکوراسیون اتاق های رنگارنگ هتل کوناک استانبول ترکیبی از عناصر سنتی و امکانات مدرن است. اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون ال سی دی و چای/قهوه ساز از تسهیلات موجود در این اتاق ها می باشند. رستوران کازان صبحانه ای سلف سرویس متشکل از غذا های شیرین تهیه شده از ترکیبات فصلی ارائه می دهد. گردشگران تور استانبول می توانند از نهار، شام و نوشیدنی های سرو شده در رستوران استرادا هتل کوناک استانبول که غذاهای بین المللی سرو می کند، لذت ببرند.

کانتر پذیرش هتل کوناک استانبول به صورت 24 ساعته در حال ارائه ی خدمات به مسافرین تور استانبول می باشد. پرسنل این کانتر می توانند هماهنگی های مربوط به تور های سیاحتی و خدمات کرایه ی اتومبیل را برای شما انجام داده و اطلاعات لازم در مورد جاذبه های گردشگری را در اختیار شما بگذارند.  

وسایل نقلیه ی عمومی که دسترسی به دیگر بخش های استانبول را میسر می سازند، تنها 400 متر با هتل کوناک تکسیم فاصله دارند. کاخ دلما باغچه در 750 متری و برج گالاتا در 3 کیلومتری هتل واقع شده اند. در هتل کوناک استانبول فرهنگ ترکی با زیبایی و تکنولوژی مدرن ترکیب شده است. این هتل در مرکز سرگرمی و تجارت استانبول قرار گرفته است. پرسنل خونگرم و محیط صمیمانه ی کناک تکسیم نوید خدماتی با کیفیت و اقامتی دلنشین را به گردشگران تور استانبول ارائه می دهند.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.konakhotel.com/

تور های مرتبط