هتل هیلتون بسفروس استانبول |Hilton Bosphorus Hotel Istanbul

Hilton Bosphorus Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره هیلتون بسفروس استانبول Hilton Bosphorus Hotel Istanbul، به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی با میدان تکسیم فاصله داشته و چشم اندازی فوق العاده از تنگه ی بسفر عرضه می کند. این هتل دارای یک استخر سرپوشیده، یک استخر روباز، باغ های سرسبز زیبا، یک حمام سنتی ترکی و 6 رستوران و کافه است. با انتخاب هتل هیلتون بسفروس، در قلب شهر استانبول اقامت خواهید داشت. ایستگاه های متروی تکسیم و عثمان بی به اندازه ی 5 و 13 دقیقه پیاده روی با هتل فاصله دارند.

هتل هیلتون بسفروس اتاق هایی نورگیر داشته و بالکن های اتاق ها به باغ یا تنگه ی بسفر مشرف هستند. اتاق های هتل، دکوراسیونی سنتی با تزئیناتی ترکی دارند و هر اتاق مجهز به پنجره های بزرگ، فضا ی نشیمن مجزا و سرویس بهداشتی مرمرین می باشد.

رستوران دراگون، رستورانی روباز با چشم اندازی زیبا از طبیعت است که غذا های کانتونی و سچوانی سرو می کند. غذا های محلی از جمله غذا ی دریایی و گوشت گریل شده در رستوران بسفروس تراس ارائه می شوند. کافه و تراس وِراندا، دارای یکی از بهترین چشم انداز های تنگه ی بسفر بوده و دکوراسیون جدیدش به باغ های انبوه هتل هیلتون بسفروس مشرف می باشد. علاقه مندان به غذا های هندی می توانند به رستوران داب ایندیَن (Dubb Indian ) بسفروس سری بزنند. منوهای کودک و صندلی های پایه بلند نیز در هتل هیلتون بسفروس استانبول برای گردشگران تور استانبول تدارک دیده شده اند.

باشگاه تندرستی بزرگ هتل هیلتون بسفروس استانبول به صورت 24 ساعته باز بوده و لوازم تنیس و راکت بال، و کلاس های ایروبیک ارائه می دهد. حمام ترکی هتل شامل 2 سونا، 2 سونا ی بخار و خدمات ماساژ می شود. همچنین  انواع سرگرمی ها و خدمات را برای مهمانان جوانش فراهم کرده است؛ زمین های بازی داخل باغ، وارمر بطری و کالسکه از جمله ی این تسهیلات هستند.

هتل هیلتون بسفروس استانبول در بخش اروپایی استانبول واقع شده و جاذبه های گردشگری استانبول از جمله مسجد آبی، بازار بزرگ و کاخ دلما باغچه در نزدیکی آن قرار دارند. چه برای انجام امور تجاری به استانبول آمده باشید چه برای تعطیلات، هتل هیلتون بسفروس استانبول خدمات و امکانات مورد نیازتان را در بهترین کیفیت و بالاترین سطح فراهم می کند.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

 

تور های مرتبط