هتل گرند هیلاریوم استانبول |Grand Hilarium Hotel Istanbul

Grand Hilarium Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ ماساژ بار
باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره گرند هیلاریوم استانبول Grand Hilarium Hotel Istanbul، در منطقه ی مرکزی و تاریخی Yenikapi واقع شده است. از امکانات این هتل میتوان به استخر سرپوشیده، حمام ترکی و باشگاه ورزشی او اینترنت رایگان اشاره کرد.

اتاقهای هتل گرند هیلاریوم استانبول مبلمانی با رنگ روشن دارند و شامل تلویزیون و مینی بار می شوند. سرویس بهداشتی شیک اتاق ها دارا ی لوازم بهداشتی مخصوص هتل است. گردشگران تور استانبول می توانند در رستوران هتل گرند هیلاریوم استانبول، از صرف غذاهای محلی و بین المللی لذت ببرند. همچنین یک کافه در هتل وجود دارد که کوکتل های گوارا و تنقلات سبک ارائه می دهد.

ماساژور های هتل گرند هیلاریوم، انواع خدمات درمانی و آرامش بخش را برای مسافرین تور استانبول تدارک دیده اند. ماساژ های کامل بدن و پدیکور از جمله ی این خدمات هستند. همچنین یک باشگاه ورزشی مجهز به دستگاه های هوازی و یک کافه اینترنت در هتل قرار گرفته اند. مهمانان می توانند با پرداخت اضافه بها از سونا و حمام ترکی گرند هیلاریوم استفاده کنند.

ترمینال کشتیرانی ینیکاپی در 50 متری هتل گرند هیلاریوم قرار دارد. مسجد سلیمانیه به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی و بازار بزرگ به اندازه ی 17 دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارند. می توانید با پای پیاده از هتل به میدان اسب دوانی، آب انبار باسیلیکا و ایا صوفیه بروید.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند مکانی مناسب است.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.hilariumhotel.com/

تور های مرتبط