هتل ماری گلد جیپور |Marigold jaipur Hotel Jaipur

Marigold jaipur Hotel Jaipur

جیپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ پذیرش 24 ساعته بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره ماری گلد جیپور Hotel Marigold Jaipur، در فاصله 2 کیلومتری چوخی دهانی قرار دارد. از امکانات این هتل می توان به استخر روباز، مرکز تناسب اندام و دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد. تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون های صفحه تخت با کانال های متنوع، مینی بار،جعبه سپرده امانات، حمام های خصوصی با دوش آب، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان همچنین سشوار می باشد.

برای آسایش گردشگران تور جیپور، پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد. از امکانات دیگر این هتل می توان به خدمات مساعدت های توری، جامه دان، شست و شو و اتو کشی لباس ها اشاره کرد. این هتل در 18 کیلومتری حوا ماهال تاریخی، در 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی جیپور، در 14 کیلومتری ایستگاه اتوبوس سندی کمپ و در 18 کیلومتری ایستگاه قطار جیپور قرار گرفته است.

رستورانی که در پشت بام هتل ماری گلد جیپور واقع شده غذا های هندی سرو کرده در حالی که کافه موجود در این هتل غذا های بین المللی سرو می کند. میهمانان می توانند جلسات حرفه ای را در اتاق جلسه تجربه کنند، در این اتاق جلسه تیم حاذق برای کمک به برگذاری هر چه بهتره جلسات کمک می کنند. از امکاناتی که در این هتل برای میهمانان ارائه می شود می توان به تجهیزات صوتی / تصویری، تنظیم صوتی و تصویری وعده های غذایی، اتصال به اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد.

تور هند-تور جیپور-هتل های جیپور-جاذبه های جیپور

وبسایت: www.hotelmarigoldjaipur.com/

تور های مرتبط