هتل کلارکس آمر جیپور |Clarks Amer Hotel Jaipur

Clarks Amer Hotel Jaipur

جیپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای مینی بار رایگان پارکینگ ماساژ بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره کلارکس امر جیپور Clarks Amer Hotel Jaipur، با فاصله کمی از فرودگاه قرار گرفته است و یکی از هتل های لوکسی است که در شهر زیبای جیپور در هند، هم برای سفرهای کاری و هم برای سفرهای تفریحی مناسب است.

خدمات رفاهی این هتل متنوع هستند. در بخش پذیرش آن، انبار چمدان وجود دارد و خدمات تور و بلیط ارائه می شود. کارمندان میز پذیرش ۲۴ ساعته کار می کنند و پاسخگوی گردشگران تور جیپور هستند. اگر خانوادگی سفر می کنید و احتیاج دارید برای چند ساعتی، کسی از فرزندتان مراقب کند، می توانید از خدمات نگهداری و پرستاری از کودک بهره ببرید.

اینترنت رایگان در سراسر هتل کلارکس امر جیپور موجود است. خدمات شست و شوی هتل شامل واکس کفش می شود که رایگان است و باقی خدمات یعنی اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی با مبلغ جداگانه ای، انجام می گیرند. پارکینگ موجود در هتل رایگان است و برای استفاده از آن نیازی ندارید که از قبل رزرو داشته باشید. ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع است. کارمندان هتل به زبان های هندی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

شما می توانید در باغ هتل کلارکس امر جیپور قدم بزنید و اگر هوس آشپزی در فضای باز کردید، امکانات باربکیو هتل را با پرداخت هزینه اندکی، در اختیار بگیرید. یک استخر شنای روباز که به صورت فصلی کار می کند، در این هتل وجود دارد. علاوه بر آن، باشگاه بدنسازی موجود، محل خوبی است که ورزش روزانه تان را از یاد نبرید.

تور هند-تور جیپور-هتل های جیپور-جاذبه های جیپور

وبسایت: https://www.hotelclarks.com/amer-jaipur/

تور های مرتبط