هتل پارادایس جیپور |Paradise Hotel Jaipur

Paradise Hotel Jaipur

جیپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای پارکینگ بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره پارادایس جیپور Hotel Paradise Jaipur، در مرکز شهر جیپور واقع شده و برای آن هایی که می خواهند روح این شهر را بشناسند، جای بسیار مناسبی است. هتل پارادایس جیپور یک استخر روباز دارد و امکانات رفاهی و خدماتی گوناگونی را برای مهمانانی که در آن اقامت دارند، فراهم کرده است.

کارمندان پذیرش هتل در تمام مدت شبانه روز آماده خدمت به مسافرین تور هند هستند و خدمات گوناگونی در این بخش نظیر تبدیل ارز، انبار چمدان و تحویل بدون معطلی اتاق های ارائه می شود. در بخش نظافت هتل پارادایس جیپور، مواردی هستند که با پرداخت مبلغ جداگانه ای قابل انجام‌اند که شامل اتوشویی، واکس کفش و خشکشویی می شوند. پارکینگ هتل رایگان است و نیازی به رزرو قبلی ندارد.

ورود حیوانات خانگی به هتل پارادایس جیپور ممنوع می باشد. برای آن هایی که سفر کاری دارند، دستگاه فکس و کپی، کافی نت کوچک و اتاق های کنفرانس تدارک دیده شده است. سیگار کشیدن در محوطه های هتل، چه خصوصی و چه عمومی ممنوع می باشد. در هتل یک استخر روباز وجود دارد و در کنار آن تخت و چترهای آفتابگیر دیده می شوند. در طول اقامت، می توانید در تراس هتل پارادایس جیپور استراحت کنید و یا با پرداخت هزینه ای از تجهیزات باربیکیویی که برایتان آورده می شود، بهره ببرید. هتل پارادایس جیپور دارای ۱۱۲ اتاق و سوییت می باشد. همه آن ها دارای تهویه مطبوع هستند و امکان تنظیم درجه دما دست خودتان است.

تلویزیون صفحه تخت موجود در اتاق ها، شبکه های جهانی پخش می کند و تلفن نیز برای شما مهیا شده است. بطری های آب، رایگان هستند و خوراکی های دیگر هزینه جداگانه ای برای شما خواهند داشت. در سرویس بهداشتی و حمام اتاق ها تمام لوازم مورد نیاز از جمله حوله لباسی، سشوار و لوازم شست و شو مثل صابون، شامپو و … وجود دارد.

تور هند-هتل های جیپور-جاذبه های جیپور

وبسایت: www.paradisehotels.in/

تور های مرتبط