هتل آلفا استانبول |Alfa Hotel Istanbul

Alfa Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان پارکینگ بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل سه ستاره آلفا استانبول Alfa Hotel Istanbul، در شهر قدیمی و در فاصله ی 1 کیلومتری بیمارستان دانشکده ی پزشکی جراح پاشا قرار دارد. اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوع، اینترنت بیسیم رایگان، تلویزیون صفحه تخت و مینی بار هستند. تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل آلفا استانبول دارای سرویس بهداشتی خصوصی به همراه سشوار هستند. یک فضای نشیمن مجزا و یک وان در سوئیت های هتل آلفا استانبول قرار گرفته اند.

در هتل آلفا استانبول صبحانه هر روز به صورت سلف سرویس ارائه می شود. رستوران سفارشی هتل غذا های ترکی سرو می کند. همچنین یک فضا ی نشیمن سنتی وجود دارد که گردشگران تور استانبول می توانند در آن چای، قهوه و دیگر نوشیدنی ها را سفارش دهند. کانتر پذیرش هتل آلفا به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات می کند. سرویس حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت اضافه بها فراهم می شود.

هتل آلفا استانبول در نزدیکی مراکز تجاری و جاذبه های تاریخی واقع شده است. ایستگاه تراموای آکسارای در 80 متری هتل آلفا استانبول قرار گرفته است و دسترسی آسان به منطقه ی تاریخی سلطان احمد را – که در آن فرصت بازدید از ایا صوفیه، کاخ توپکاپی و مسجد آبی را خواهید داشت - امکان پذیر می سازد. فاصله ی فرودگاه آتاتورک از هتل آلفا 16 کیلومتر است. می توانید با 20 دقیقه پیاده روی از هتل به مسجد سلیمانیه و با 21 دقیقه پیاده روی به بازار بزرگ برسید.

منطقه ی فاتح برای مسافران علاقه مند به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار انتخاب مناسبی است.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.alfahotelistanbul.com/

تور های مرتبط