هتل ویزون استانبول |Vizon Hotel Istanbul

Vizon Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان ماساژ بار
استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم در لابی (شارژ جداگانه) اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل سه ستاره ویزون استانبول Vizon Hotel Osmanbey Istanbul، در فاصله 400 متری نیشانتاشی استانبول با اتاقهای کاملا مجهز در سال 2011 افتتاح گردید. این هتل با میدان اصلی استانبول "تکسیم" تنها 1900 متر و تا مرکز نمایشگاهی و کنگره لطفی کردار 900 متر فاصله دارد. همچنین هتل ویزون استانبول با مسجد آبی  9 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور استانبول در هتل ویزون استانبول میتوانند از اینترنت رایگان در همه جای هتل استفاده کنند. این هتل انتخاب خوبی برای مسافرانی است که برای جستجو در شهر سیستم حمل و نقل عمومی را انتخاب میکنند.

فاصله این هتل تا ایستگاه متروی عثمان بی 300 متر و تا ایستگاه تراموای کاباتاش 1000 متر می باشد. تعداد اتاق‌های هتل ویزون اسنتانبول 51 باب در 9 طبقه و مجهز به مینی بار و تلویزیون ال سی دی میباشد. وسایل استحمام و سشوار همیشه در دسترس است. رستوران ترکی هتل ویزون استانبول با محیطی بسیار شیک آماده خدمت رسانی به مسافرین تور استانبول میباشد. سرو صبحانه از خدمات تکمیلی این هتل به شمار می آید. این هتل در حالی که در منطقه  بسیار زیبای شیشلی واقع شده است، به دلیل نزدیکی به congress hall برای سفرهای کاری بسیار مناسب است.

صبحانه ی بسیار لذیذی در هتل ویزون سرو میشود که باعث شده مسافرین تور استانبول برای بار دوم هم به آن سفر کنند. پرسنل بسیار مودب و خونگرم هستند. در ضمن توصیه میشود در صورت اقامت در این هتل ،اتاقهای طبقات فوقانی (سوئیت های بالکن دار) را امتحان کنید. هتل ویزون استانبول میتواند برای زوج ها انتخاب مناسبی باشد ولی برای خانواده ها خیلی توصیه نمیشود چون اتاقها کوچک هستند. هتل ویزون در مرکز شهر نیست ولی به مترو دسترسی خوبی دارد.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.vizonhotel.com/

تور های مرتبط