هتل گرند میلان استانبول |Grand Milan Hotel Istanbul

Grand Milan Hotel Istanbul

استانبول
رستوران سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ پذیرش 24 ساعته بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل سه ستاره گرند میلان استانبول، Hotel Grand Milan، در نزدیکی منطقه ی امین اونو، در میان بخش های تاریخی و تجاری استانبول قرار گرفته است. هتل گرند میلان استانبول به صورت 24 ساعته خدمات خود را به گردشگران تور استانبول ارائه می کند. فاصله ی گرند میلان استانبول با میدان تکسیم 15 دقیقه می باشد و تا ساحل به اندازه ی 1 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. 

اتاق های هتل گرند میلان استانبول مجهز به تهویه هوای مطبوع، تلویزیون، مینی بار، دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان و خط مستقیم تلفن هستند. ایستگاه های تراموا، اتوبوس و مترو در فاصله ی چند قدمی هتل گرند میلان استانبول قرار گرفته اند. هتل با بندر 10 دقیقه فاصله دارد.

موقعیت مکانی هتل گرند میلان استانبول در میان مناطق تاریخی امین انو و فاتح، به مسافرین تور استانبول این مزیت را می دهد که در زمانی کوتاه از سیاحت در استانبول نهایت استفاده را ببرند. گرند میلان با قرار داشتن در مرکز شهر – جایی که تمامی زیبایی های تاریخی و توریستی شهر و فرهنگ های عثمانی و بیزانسی در کنار هم جمع شده اند - به جاذبه هایی مانند بازار بزرگ، مسجد آبی، مسجد ایا صوفیه و کاخ توپکاپی نزدیک بوده و دسترسی به تمامی این مناطق با پیاده روی یا تراموا امکان پذیر است.

تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.grandmilanhotel.com/

تور های مرتبط