هتل اینترکانتیننتال پاتایا |Inter Continental Hotel Pattaya

Inter Continental Hotel Pattaya

پاتایا
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ پذیرش 24 ساعته بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره اینترکانتیننتال ریزورت پاتایا InterContinental Pattaya Resort، یکی از گران ترین و البته زیباترین هتل های شهر پاتایا به حساب می آید. این هتل با خدمات بسیار گسترده‌اش در آن محیط خاص و بسیار زیبا، حتی آرامش و لذت سخت‌گیرترین مسافران تور تایلند را هم تضمین می‌کند.

این هتل ساخته دست بشر میباشد. اگر از بالا به این هتل نگاه کنید فقط رنگ سبز، آبی و قهوه‌ای مشاهده میکنید. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل، درون یک حجم انبوهی رنگ سبز از درختان مرتفع جا داده شده‌اند. در کنار این حجم سر سبزی، استخرهای روباز هتل با آن کاشی های آبی فیروزه‌ای و زیباییشان و البته دریای پاتایا مشاهده میشوند. در این هتل، با اتاق‌های عادی روبرو نیستید. اتاق‌های بزرگ و پر از امکانات رفاهی هستند تا در طول اقامت خود در این هتل، حس حضور منزل شخصی خود را داشته باشید، البته یک منزل شخصی فوق‌العاده زیبا، خوش‌رنگ و رویایی. این اتاق‌ها با کف‌پوش و مبلمان چوبی بسیار شیک، کوسن‌ها و روتختی‌های قرمز یا سبز، گل و گیاه‌های رنگارنگ و تابلوهای نقاشی، فوق‌العاده دوست‌داشتنی و دل‌نشین شده‌اند.

در هتل اینترکانتیننتال ریزورت پاتایا 3 استخر روباز وجود دارد که استخرها یک مکعب مستطیل ساده نیستند بلکه تبدیل به نهر‌های عریض شده‌اند که در کل محوطه فضای سبز هتل کشیده شده‌ است و در زیبا کردن محیط هتل، تاثیر بسزایی دارد. هتل اینترکانتیننتال ریزورت پاتایا دارای رستوران‌های بسیار زیبایی در محوطه کنار ساحل، محوطه روباز و داخل سالن میباشد. در این رستوران‌ها هم مانند سایر بخش های هتل، نهرهای آب و گیاهان سرسبز برای لذت بخش کردن فضای غذا خوردن گردشگران تور پاتایا حضور دارند.

تور تایلند-تور پاتایا-هتل های پاتایا-جاذبه های پاتایا

وبسایت: https://pattaya.intercontinental.com/

تور های مرتبط