هتل بتلم تفلیس |Betlem Hotel Tbilisi

Betlem Hotel Tbilisi

تفلیس
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ پذیرش 24 ساعته بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره بتلم بفلیس Hotel Betlem Tblisi در منطقه دیدوب (Didube ) در شهر تفلیس و با فاصله 3.7 کیلومتر از تئاتر باله و اوپرای تفلیس قرار گرفته است. این هتل دارای اتاق هایی مجهز به تهویه کننده هوا و اینترنت رایگان است. گردشگران تور گرجستان با اقامت در این هتل می توانند پس از یک روز طولانی از خدمات ماساژ بهره مند شوند که شامل هزینه جداگانه می باشد. همچنین در رستوران هتل می توانند غذای مورد علاقه شان را میل کنند.

کفپوش اتاق های هتل بتلم تفلیس فرش است و اتاق ها دارای تهویه کننده هوا ، تلویزیون و میز کار هستند. حمام اختصاصی هر اتاق مجهز به دوش و لوازم بهداشتی می باشد. پذیرش هتل بتلم تفلیس به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد و میز تور هتل نیز اطلاعات کافی درباره جاذبه های گردشگری شهر در اختیار میهمانان قرار می دهد.

تئاتر روستاولی 3.8 کیلومتر از هتل بتلم فاصله دارد ، فاصله میدان فریدام تا این هتل نیز 4.2 کیلومتر است. فرودگاه بین المللی تفلیس در 19 کیلومتری این هتل قرارگرفته است. خدمات ترنسفر فرودگاهی به درخواست میهمانان هتل و با هزینه جداگانه انجام می گیرد. دیدوب برای گردشگرانی که به تاریخ ، بازدید از اماکن دیدنی و گشت شهری علاقه مند هستند گزینه مناسبی است.

تور گرجستان-هتل های تفلیس-جاذبه های گرجستان

تور های مرتبط