هتل گرند جی ام پی تفلیس |Grand GMP Hotel Tbilisi

Grand GMP Hotel Tbilisi

تفلیس
سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
توضیحات:

هتل گرند جی ام پی تفلیس Grand GMP Tbilisi در شهر تفلیس و در 9 کیلومتری میدان آزادی جای گرفته. این هتل زیبا برای توریست ها و گردشگران تور گرجستان، امکانات مناسبی را فراهم کرده است تا بتوانند در این هتل اقامت آرام و به یادماندنی داشته باشند. اتاق های هتل گرند جی ام پی، دارای طراحی و رنگ های متفاوت است و تمام آنها امکاناتی چون تخت خواب - تلویزیون - تهویه مطبوع - مبل - لوازم بهداشتی - سیستم سرمایش و گرمایش - تلفن - صندوق امانات - آب معدنی - مینی بار و دسترسی به اینترنت برای میهمانان هتل فراهم شده است.

آرامش در اتاق های این هتل نصیبتان میشود و میتوانید اقامتی به دور از هیاهو داشته باشید. برخی از اتاق ها دارای تراس کوچک نیز میباشد که با میز صندلی دکور شده اند. شما می توانید از خدمات رستوران استفاده کنید و لذت ببرید. تمام اتاق های مهمان هتل گرند جی ام پی تفلیس با امکاناتی شامل تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابل ، تهویه مطبوع ، حمام خصوصی همراه با حوله حمام و لوازم آرایش رایگان تجهیز شده است . شما در این هتل 3 ستاره می توانید تنیس روی میز بازی کنید. خدمات ماشین اجاره ای نیز در هتل گرند جی ام پی تفلیس در دسترس می باشد .

تئاتر روستاولی 9 کیلومتر تا هتل گرند جی ام پی تفلیس فاصله است، در حالی که تئاتر باله و اپرا تفلیس 9 کیلومتر تا هتل مسافت دارد. فرودگاه بین المللی تفلیس در 5 کیلومتری هتل گرند تفلیس واقع شده است .

تور گرجستان-هتل های تفلیس-جاذبه های گرجستان

وبسایت:

تور های مرتبط