هتل سنتری پلازا شنزن |Century Plaza Hotel Shenzhen

Century Plaza Hotel Shenzhen

شنزن
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ خشکشویی صندوق امانات ماساژ پذیرش 24 ساعته بار
استخر سرباز
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره سنتری پلازا شنزن Shenzhen Luohu Century Plaza Hotel، در رده هتل های ۴ ستاره لوکس قرار دارد که در منطقه شنزن قرار دارد که یک منطقه آزاد تجاری است همچنین این منطقه از اهمیت بازرگانی زیادی برخوردار است. اتاق های هتل سنتری پلازا شنزن دارای مدرن ترین و لوکسترین امکانات رفاهی می باشند تا گردشگران تور چین در این هتل به دور از هیاهوی خارج از هتل به استراحت بپردازند از امکانات اتاق ها می توان به میز کار، دستگاه قهوه جوش و چای ساز، LCD و … اشاره کرد.

هتل سنتری پلازا شنزن دارای ۴ ناهار خوری می باشد. در یکی از رستوران ها تمامی غذاهای درست شده از سبزیجات به صورت بوفه سرو می شود. در رستوران دیگر طیف وسیعی از غذاهای چینی در اختیار مسافرین تور چین قرار می گیرد و همچنین در یکی دیگر از رستوران ها منو کامل غذاهای بین المللی را برای مسافرین تور چین سرو می کنند. مهمانان می توانند در لابی هتل از انواع نوشیدنی ها و تنقلات لذت ببرند. همچنین رستوران هتل منو کامل غذاهای رژیمی را برای مهمانان سرو می کند.

از دیگر امکانات هتل می توان به: استخر در فضای باز، سالن زیبایی، سالن ورزشی، خدمات کامل اسپا، ماساژ، کلاب شبانه و … اشاره کرد.

تور چین-تور شنزن-هتل های شنزن-جاذبه های شنزن

وبسایت: www.szcphotel.com/en_US/index.html

تور های مرتبط