هتل بالی رانی بالی |Bali Rani Hotel bali

Bali Rani Hotel bali

بالی
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان ماساژ بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره بالی رانی بالی  Bali Rani Hotel، تنها 5 دقیقه تا ساحل فاصله داشته و در نزدیکی پارک آبی واتر بوم، ساحل کوتا و مرکز خرید دیسکاوری واقع شده می باشد. اتاق های این هتل با ترکیب مدرن و سنتی بالیایی پذیرای گردشگران تور بالی می باشند. از امکانات تفریحی هتل بالی رانی می توان به اینترنت بی سیم رایگان، استخر روباز و تپه لوتوس اشاره کرد.

فاصله هتل بالی رانی تا فرودگاه بین المللی 10 دقیقه و تا دنپاسار 20 دقیقه می باشد. هتل بالی رانی برای میهمانان سرویس رفت و آمد با هزینه اضافی را نیز ارائه می دهد. اتاق های هتل بالی رانی اندونزی دارای امکاناتی از قبیل تراس های خصوصی، سیستم تهویه هوا، تلویزیون های کابلی، مینی بار، چای/قهوه ساز و حمام با دوش می باشند. مسافرین تور بالی می توانند از ماساژ های آرامش بخش بر روی صندلی های مخصوص کنار استخر لذت ببرند. از دیگر امکانات هتل بالی رانی می توان به مساعدت های توری، کرایه ماشین و فروشگاه هدیه و سوغاتی اشاره نمود. تمامی اتاق ها مجهز به جعبه سپرده امانات نیز می باشند.

رستوران برازیر (Brasserie) غذا های آسیایی، غربی و هم چنین غذا های دریایی را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان هم چنین قادر خواهند بود از کافه ها و نوشیدنی های متنوعی که سرو می شود لذت ببرند.

تور بالی-هتل های بالی-جاذبه های بالی

وبسایت: www.baliranihotel.com/

تور های مرتبط