هتل سیتی سیزنز دبی |City Seasons Hotel dubai

City Seasons Hotel dubai

دبی
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ صندوق امانات ماساژ پذیرش 24 ساعته
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره سیتی سیزنز دبی City Seasons Hotel Dubai، در منطقه تاریخی و تجاری دیره در دبی قرار گرفته است ، در فاصله 5 دقیقه پیاده از این هتل ایستگاه متروی دیره و مرکز خرید دیره سیتی قرار گرفته است. هتل سیتی سیزنز دبی یک استخر روباز و تراس آفتاب دارد.

اتاق های هتل همه تهویه کننده هوا ، تلویزیون صفحه تخت ، مینی بار و صندوق امانات دارند. اتاق ها فضای وسیعی دارند و در رنگهای خنثی و مبلمان چوبی دکور شده اند. همچنین پنجره های بزرگ کف تا سقف این هتل چشم اندازی پانورامیک از شهر را به نمایش می گذارد. رستوران نیو سیزن انواع غذاهای بین المللی و عربی را در فضای باز و بسته برای گردشگران تور دبی سرو می کند. هتل سیتی سیزنز دبی همچنین یک رستوران دارد که در آن غذاهای دریایی سرو می گردد. رستوران ایتالیایی هتل با تم و اتمسفر توسکانی انواع غذاهای سنتی و خانگی ایتالیایی را تهیه می کند.

مسافرین تور دبی می توانند از امکانان جکوزی هتل سیتی سیزنز دبی استفاده کنند یا به پشت بام رفته و از امکانات کلوب سلامتی از جمله خدمات ماساژ و سالن ورزشی استفاده کنند. اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان در محوطه عمومی هتل قابل استفاده است. هتل سیتی سیزنز دبی 10 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد و فاصله آن تا مرکز خرید مشهور سیتی سنتر 5 دقیقه است که براحتی می توان آن را پیاده پیمود. پذیرش هتل سیتی سیزنز دبی به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد و پارکینگ هتل نیز اختصاصی و رایگان است.

تور دبی-هتل های دبی-جاذبه های دبی

وبسایت: https://www.cityseasonshotels.com/Dubai/

تور های مرتبط