هتل مارکوپولو دبی |Marco Polo Hotel dubai

Marco Polo Hotel dubai

دبی
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ بار
استخر سرباز استخر ویژه کودکان باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره مارکوپولو دبی Marco Polo Hotel Dubai، یک پیاده روی کوتاه تا ایستگاه مترو صلاح الدین در خط سبز و یا همان خط پنجم مترو دبی فاصله دارد. هتل مارکوپولو دبی دارای استخری روباز بوده و وان آب داغ نیز دارد. این هتل در 6 کیلومتری ترمینال یک فرودگاه بین المللی واقع شده است.

تمامی اتاق ها در هتل مارکوپولو دبی دارای امکانات مدرنی همچون تلویزیون های ال سی دی با کانال های ماهواره ای و اینترنت بی سیم رایگان هستند. همچنین اتاق ها دارای حمام اختصاصی بوده و سشوار نیز درون آنها موجود است. رستوران هتل مارکوپولو دبی انواع غذاهای بین المللی را برای گردشگران تور دبی سرو می کند. آشپزان این رستوران تخصص زیادی در طبخ غذاهای چینی، هندی و تکس مکس دارند که پیشنهاد می شود در صورت اقامت در این رستوران چشیدن چنین غذاهایی را تجربه کنید. یک نانوایی نیز درون هتل مارکوپولو دبی وجود دارد که بصورت 24 ساعته باز می باشد. همچنین فضایی نیز برای تفریحات شبانه درون هتل تعبیه شده است.

هتل مارکوپولو دبی دارای یک استخر روباز بوده و استخری جداگانه مخصوص کودکان نیز دارد. البته هتل خدمات رفت و برگشت رایگان به سواحل عمومی را نیز برای مسافران تور دبی که در این هتل اقامت دارند فراهم آورده است. یک باشگاه فیتنس نیز در دسترس شما است که می توانید از آن استفاده کنید. تعداد زیادی رستوران در اطراف هتل مارکوپولو دبی وجود دارد که بد نیست سری به آنها نیز بزنید. این هتل در نزدیکی ایستگاه مترو یونیون واقع شده و شما می توانید از این ایستگاه مترو به نقاط مختلف شهر دسترسی داشته باشید. البته تنها با یک پیاده روی کوتاه می توانید به ایستگاه اتوبوس های امارت نیز برسید.

تنها در فاصله 2 کیلومتری محل اقامت شما در هتل مارکوپولو دبی فروشگاه هایی لوکس از برند های معروفی همچون اپل و نایک وجود دارند. همچنین مهمانان در این هتل به نسبت هزینه ای که می کنند، امکانات بهتری دریافت می کنند که باعث می شود برای گردشگران تور دبی ارزش بیشتری داشته باشد.

تور دبی-هتل های دبی-جاذبه های دبی

وبسایت: www.marcopolohotel.net/

تور های مرتبط