هتل آواری دبی |Avari Hotel dubai

Avari Hotel dubai

دبی
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ پذیرش 24 ساعته بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره آواری دبی Avari Dubai Hotel در فاصله ۱ کیلومتری از الغریر سنتر واقع شده و اتاق هایی به مهمانان ارائه می دهد که همگی نمای خوبی رو به شهر دارند. هتل آواری دبی امکانات گوناگونی را برای گردشگران تور دبی فراهم کرده. می توانید از استخر استفاده کنید، به رستوران رفته و یک غذا میل کنید و یا در اتاق هایتان که تجهیزات کافی را دارد استراحت کنید. پذیرش هتل ۲۴ ساعته کار می کند و تحویل اتاق ها به صورت خصوصی انجام می گیرد. در این قسمت می توانید از تبدیل ارز، راهنمای گردشگری و تور و انبار چمدان استفاده کنید. ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری هم در هتل قابل استفاده است که باید هزینه مجزایی بابت استفاده از آن ها پرداخت کنید. اتوکشی، خشکشویی و اتوشویی از سرویس های شست و شو در هتل هستند که با پرداخت مبلغ جداگانه ای برای مسافرین تور دبی انجام می گیرند.

اگر کودکی دارید، امکان نگهداری و پرستاری از او با هزینه مجزا موجود است. خدمات افراد کم توان و ناتوان هم از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. اگر برای سفری کاری به دبی می روید، می توانید از دستگاه فکس و کپی، کافی نت و اتاق های کنفرانس هتل آواری دبی با پرداخت مبلغی استفاده کنید. در اتاق ها و تمام محوطه های هتل، سیگار کشیدن ممنوع می باشد و ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست. استخر هتل در بهترین نقطه ساختمان یعنی روی پشت بام واقع شده که در تمام فصول باز است و نمای خوبی رو به شهر دارد. شما می توانید در سونای هتل آواری دبی استراحت کنید و یا به باشگاه بدنسازی رفته و مشغول ورزش شوید. تفریحات گوناگونی عصرها برای شما فراهم شده و همچنین بازی کارائوکه نیز در هتل موجود است.در تمام اتاق های هتل می توانید از تهویه مطبوع لذت ببرید که فضای داخلی را کاملا دلچسب می کند. در سرویس حمام خصوصی، ترکیب دوش و وان موجود است و کلیه لوازم بهداشتی و آرایشی ضروری، مانند صابون، شامپو، مسواک و خمیر دندان و همچنین حوله و سشوار در آن ها دیده می شود.

از دیگر لوازم موجود می توان به تلویزیون صفحه تختی اشاره کرد که شبکه های کابلی را پخش می کند. اینترنت رایگان وای فای در اتاق ها قابل دسترسی است و استفاده از آن هزینه برایتان نخواهد داشت. سرویس پذیرایی در اتاق ۲۴ ساعته است و نظافت به صورت روزانه انجام می شود.

تور دبی-هتل های دبی-جاذبه های دبی

وبسایت: www.avari.com/property/avari-dubai

تور های مرتبط