هتل صدف دبی |Sadaf Hotel dubai

Sadaf Hotel dubai

دبی
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق پارکینگ خشکشویی پذیرش 24 ساعته یخچال
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل سه ستاره صدف دبی Sadaf Hotel Dubai، در سال 2005 ساخته شد تا جایی باشد که مسافران تور دبی احساس راحتی کنند. هتل صدف دبی با دسترسی خوبش، باعث شده که از آن جا به راحتی به هر نقطه ای که می خواهید، بروید و تمام تلاشش را کرده است تا بهترین امکانات و خدمات را برای مهمانانی که در آن اقامت دارند، فراهم کند.

در مورد خدمات بخش پذیرش باید بگوییم که این بخش ۲۴ ساعته در خدمت مسافرین تور دبی است. امکان ورود و خروج سریع دارید و در انبار چمدان بخش پذیرش می توانید در صورت لزوم، وسایلتان را به امانت بگذارید. همچنین تبدیل پول هم در این بخش قابل انجام است. برای استفاده از خشکشویی هتل صدف دبی هزینه مجزایی را باید بپردازید. اینترنت رایگان در تمام نقاط هتل موجود می باشد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. امکاناتی هم در اتاق های مخصوص، برای میهمانان ناتوان و کم توان گذاشته شده است. آن هایی که سفر کاری دارند، می توانند از سالن های کنفرانس و جلسه استفاده کنند.

از دیگر مواردی که می توان نام برد بخش مجزایی برای سیگار کشیدن است. فروشگاه و سالن آرایشی نیز برای رفاه حال مسافرین تور دبی در هتل صدف دبی تدارک دیده شده است. اگر بخواهید می توانید از هتل ماشین کرایه کنید و با آن در شهر گشت و گذار کنید. البته در هتل پارکینگی نیز برای شما فراهم شده است. هتل صدف دبی ترانسفر فرودگاهی را هم تقبل می کند و در روز حمل و نقل به ساحل و فروشگاه ها و جاذبه ها را برای گردشگران تور دبی انجام می دهد.

کارمندان هتل صدف دبی به زبان عربی،  انگلیسی، فارسی، اردو و هندی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد. هتل صدف دبی حدودا ۶۰ اتاق و سوییت دارد که در ۴ طبقه آن جای گرفته اند. در تمام اتاق ها می توانید تلویزیون پیدا کنید که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. یک یخچال داخل اتاق ها موجود است و در آن خوراکی هایی قرار دارد که هزینه آن ها جداگانه حساب می شود. در اتاق ها پوشش اینترنت وجود دارد که ترکیب آن با میز کار، برای نت گردی بسیار مناسب می باشد.

تهویه هوا، گاوصندوق و تلفن هم از دیگر امکانات داخل اتاق هاست. سرویس حمام دارای تمام لوازم مورد نیاز از جمله حوله، صابون، شامپو، دمپایی، سشوار و … می باشد. مبل راحتی هم برای استفاده شما قرار داده شده است.

تور دبی-هتل های دبی-جاذبه های دبی

وبسایت: www.sadafhotel.ae/

تور های مرتبط