هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس |Radisson Blu Hotel Tbilisi

Radisson Blu Hotel Tbilisi

تفلیس
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره رادیسون بلو ایوریا تفلیس Radisson Blu Iveria Hotel Tbilisi، در قلب مراکز اداری و تجاری تفلیس ساخته شده است و 5 دقیقه با ایستگاه مترو روستاولی فاصله دارد. مسافت هتل تا خانه اپرا و تئاتر تفلیس 400 متر است. میدان آزادی و موزه هنر گرجستان در فاصله 1.4 کیلومتری از هتل رادیسون بلو تفلیس قرار دارند. فاصله زمانی هتل تا ایستگاه قطار تفلیس حدودا 7 دقیقه است. فرودگاه بین المللی تفلیس نیز در فاصله 17 کیلومتری هتل واقع شده است.

از امکانات هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس میتوان به سالن اسپا و تندرستی، استخر روباز و سرپوشیده، اینترنت رایگان، رستوران های ایتالیایی، آسیایی، باشگاه تناسب اندام و ... اشاره کرد. به گردشگران تور گرجستان توصیه می شود بعد از یک گشت و گذار حسابی در شهر و یا بعد از استفاده از باشگاه فوق مدرن تناسب اندام هتل، برای ریلکس کردن به سونای هتل بروند و از سونا و خدمات ماساژ هتل رادیسون بلو تفلیس استفاده کنند. برای خدمات ماساژ حتما قبل از ورود، وقت رزرو نمایید. هتل رادیسون بلو تفلیس برای ملاقات‌های کاری و کنفرانس‌ها نیز اقداماتی انجام داده است، وجود فضا برای ملاقات‌های کاری، دستگاه فکس، فتوکپی، پرینتر و ... از این دست امکانات هتل برای ملاقات‌های تجاری است. همچنین چندین دستگاه کامپیوتر و میز کامیپوتر نیز در این هتل تعبیه شده است.

تمامی اتاق‌های هتل رادیسون بلو ایوریا، لوکس و مدرن بوده و باتوجه به بلندی ساختمان و قرارگیری خوب آن، منظره ای زیبا از رود را به تصویر می کشد. تلویزیون صفحه تخت، وسایل آماده سازی نوشیدنی گرم، بطری های آب معدنی رایگان و... از امکانات هر اتاق به شمار می‌روند. تعداد اتاق های هتل 249 عدد است. هر روز صبح، بوفه باز صبحانه که از محصولات جدید و با چیدمانی خوب در کنار یکدیگر هستند، در انتظار مسافرین تور گرجستان مستقر در این هتل است.

تور گرجستان-هتل های تفلیس-جاذبه های گرجستان

وبسایت: https://www.radissonblu.com/en/hotel-tbilisi

تور های مرتبط