هتل هالیدی این تفلیس |Holiday Inn Hotel Tbilisi

Holiday Inn Hotel Tbilisi

تفلیس
رستوران ورود حیوانات تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ خشکشویی بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره هالیدی این تفلیس Holiday Inn Tbilisi در نزدیکی کاخ ورزشی تفلیس قرار گرفته و سالن اپرا تنها ۵ کیلومتر با اینجا فاصله دارد. امکانات گوناگون هتل هالیدی این تفلیس نظیر استخر، رستوران، اتاق های کنفرانس و … باعث شده که چه برای تفریح و چه برای کار به شهر تفلیس آمده اید، اقامت در این هتل مناسب شما باشد.

هتل هالیدی این تفلیس به گردشگران تور گرجستان امکان ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری را ارائه می دهد که استفاده از آن ها ملزم به پرداخت مبلغ جداگانه ای می باشد. دستگاه ATM در هتل وجود دارد که نگرانی شما را بابت برداشت پول رفع کرده است. همچنین انبار چمدان، در بخش پذیرش ۲۴ ساعته به کارتان می آید. ورود و خروج سریع هم در هتل هالیدی این تفلیس امکان پذیر است. ورود حیوانات خانگی به این هتل آزاد است اما برای آن مبلغ مجزایی باید پرداخت کنید. نظافت در هتل هالیدی این تفلیس هر روز انجام می شود و خدماتی نظیر خشکشویی، اتوشویی و … نیز فراهم شده که البته هزینه جداگانه ای برایتان خواهد داشت. برای افراد ناتوان و کم توان نیز، هتل هالیدی این تفلیس امکانات کاملی را فراهم کرده است.

کارکنان هتل هالیدی این تفلیس به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.استخر شنای تفلیس که به صورت فصلی کار می کند، شما را سرحال می آورد و در کنار آن می توانید از سونای هتل هم استفاده کنید. باشگاه بدنسازی از دیگر امکانات تفریحی-ورزشی هتل است که بسیار بزرگ و مجهز به به روزترین دستگاه های دنیا می باشد.

در رستوران هتل هالیدی این تفلیس، صبحانه برای مسافرین تور گرجستان به صورت بوفه باز هر روز از ساعت ۷ تا ۱۱ صبح سرو می شود. رستوران آجارا، برای وعده های ناهار، میان وعده و شام، غذاهای متنوع بین امللی را سرو می کند. منوی کودکان هم در این رستوران وجود دارد. در تمام اتاق های هتل هالیدی این تفلیس تهویه مطبوع هوا موجود است که به صورت دستی دمای آن تنظیم می شود. شما در طول اقامت امکان این را دارید که از یخچال و خوراکی های داخل آن استفاده کنید، تنها در نظر داشته باشید که آن ها هزینه مجزایی از هزینه اتاق خواهند داشت، البته بطری های آب رایگان هستند.

تلویزیون صفحه تخت نیز از وسایل دیگری است که در اتاق ها مشاهده می شود. نظافت، به صورت روزانه در اتاق ها انجام می گیرد و در صورت درخواست می توانید یک تخت تاشو یا اضافه در اتاق، با پرداخت هزینه مجزایی، داشته باشید.

تور گرجستان-هتل های تفلیس-جاذبه های گرجستان

وبسایت: https://www.ihg.com

تور های مرتبط