هتل آدم و حوا آنتالیا |adam & eve Hotel Antalya

adam & eve Hotel Antalya

آنتالیا
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره آدم و حوا آنتالیا Adam & Eve Hotel، به اندازه ی 5 دقیقه پیاده روی از ساحل واقع شده است. این هتل اتاق هایی با دکوراسیون روشن و مدرن و سوئیت های مجهز در امتداد ساحل دریای مدیترانه دارد. اینترنت بی سیم رایگان، یک مرکز آبگرم و یک استخر روباز بزرگ از تسهیلات هتل به شمار می روند.

تمامی اتاق های هتل آدم و حوا آنتالیا دارای دیوارهای آینه کاری شده و پنجره های تمام قد هستند. این اتاق ها شامل اثاثیه ی مدرن به رنگ سفید و بالکنی با چشم انداز باغ یا دریا می شوند. در اتاق های هتل آدم و حوا یک تلویزیون بزرگ روی دیوار نصب شده است و داخل سرویس بهداشتی یک جکوزی قرار دارد.

9 رستوران هتل آدم و حوا آنتالیا مجموعه ی متنوعی از غذا ها شامل غذا های ژاپنی و ترکی سنتی را برای گردشگران تور آنتالیا سرو می کنند. همچنین یک رستوران تاریکی ( رستورانی که در تاریکی مطلق است و گارسون هایی نابینا دارد ) در هتل قرار دارد که تجربه ای جدید از غذا خوری را برای شما فراهم کرده است.

مرکز آبگرم هتل آدم و هوا ( ایدِن ) مجهز به اتاق های ماساژ، حمام سنتی ترکی و سولاریوم می باشد. در بدنسازی مجهز هتل ورزش کنید یا از فعالیت هایی مانند تنیس، شیرجه و ویندسرفینگ لذت ببرید. شهر پر جنب و جوش بلک در 2 کیلومتری هتل آدم و حوا واقع شده است. آمفی تئاتر اسپندوس که نمایش ها و اجرا های زنده برگزار می کند، در فاصله ی 30 دقیقه سواری از هتل قرار گرفته است. پارکینگ خصوصی رایگان در مجموعه ی هتل آدم و حوا موجود است. تیم حرفه ای سرگرمی هتل آدم و حوا، تعطیلات مسافرین تور آنتالیا را به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل خواهند کرد. در کنار استخر یا ساحل، لحظاتی بی نظیر را تجربه کنید.

تور ترکیه-تور آنتالیا-هتل های آنتالیا-جاذبه های آنتالیا

وبسایت: https://www.adamevehotel.com/EN

تور های مرتبط